Teske drljace

Debelo sam promašio na drljači, juče rođak probao moju drljaču sa Df Agrofarm 85 ks, pogledao sam da će to ići normalno, međutim iznenađenje, ni on nije mogao ići 10 km/ h, poteško traktoru, išao je normalno 8 km/h. Njegov zaključak za moju drljaču treba 100 do 110 ks. On ima Tupanjac 5 m poluteška i vozio je sa 135 ks a sad sa 170 ks.
 
Gde mogu ti biciklovi od traktora da rade sa tom drljačom, ne budi smešan nisi klinac od 15 godina koji nema veze sa životom.
 
Nemoj te se sikirati, ona radi samo toliko koliko dajcu nije teško, naštelujem ja to, ne rovim do koljena.
@Darko Dren, kolega moj, ja sam za moj radni vijek kupio samo bratovu zemlju, a mogao sam je kupiti podosta, ali me to nikad nije zanimalo, niti kupovina niti zakup. Žena me gonila prije 2g da kupim 0.3 ha kraj moje njive, ja nisam htio. Jednostavno mišljenja sam da to kod nas nije isplativo, poskupa je ovdje zemlja.
 
Nemoj te se sikirati, ona radi samo toliko koliko dajcu nije teško, naštelujem ja to, ne rovim do koljena.
@Darko Dren, kolega moj, ja sam za moj radni vijek kupio samo bratovu zemlju, a mogao sam je kupiti podosta, ali me to nikad nije zanimalo, niti kupovina niti zakup. Žena me gonila prije 2g da kupim 0.3 ha kraj moje njive, ja nisam htio. Jednostavno mišljenja sam da to kod nas nije isplativo, poskupa je ovdje zemlja.
Pošto je zemlja kod vas?
 
Nazad
Vrh