Tegovi za traktore

Mislim da bi teg od točkova bio bolji za silažu. Da li neko ima ideju ili pravi teg od točkova ?
Meni treba za prednju hidrauliku.
 
Imam viška tegova za zadnje uzane točkove od IMT-a (Torpedo).
Potrebni su mi tegovi uz zadnjih točkova od Zetora ili Ursusa (u obliku tanjira), bez nosača. Imam viška mosača i šrafova
 
Nemam ideju oko cene, samo znam da imam viška. 26-og mi dolazi drugar iz tvog kraja, mogao bi i ti da dođeš. Biće predavanje o IPARD-u mera 4
 
Koje široke felne ? Imaš dve vrste: lake i teške (sa izlivenim tegom kao srce felne). Da li je srce felne kao na 558 ?
Imam 3-4 tega za Zetora i Ursusa što se montiraju napred ispod, i tuljke nosače tegova u zadnjim točkovima, sve sa šrafovima.
I tegove od Torpeda što se stavljaju u prednju kolevku (trap) tri komada različite veličine
 
Imt tegovi za zadnje točkove odgovaraju na uske felne, široke sa istim srcima, široke sa tegovima novi tip i od 577 stari tip, na sve modele 51xx sem na 560 pošto kod njega nema rupa izbušenih za brezone ali i to je rešiv problem.
 
Jedino na viber. Nisam savladao kačenje fotki na forum i ako je bilo pokušaja kolega da mi pomognu
 
Fabrički je max 320 kg, ja planiram oko 300 kg, okolo lim 5mm a unutra komadi željeza i zalijem beton.
 
Nazad
Vrh