Syngenta hibridi i sorte semena

Sejao sam Michigan 2 godine,dobar je,rodi kao Bacardy,ali Bacardy mi lepse radi kombajn.
Syngenta ce ove godine jos podici cene semena,tako da ih moram pozdraviti za sezonu 2024. Nek su jedini na svetu,ja ih ne sejem.
 
To sam i ja mislio ali ne vredi. Ove godine opet su bili najbolji. Skidao sam Maisadur 85, na 5 lanaca 2.5 zmajevke, reko sta je ovo bem ti zivot, prinos kao nikad. Kad smo dosli na kantar ono nista, nema tezinu, nema hl. Pionir ne sejem dve godine, a i Mass ne planiram vise.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Da li je trenutno kod sindjente neka akcija , za potpisivanje nekih papira, vaucera, dal za ovu godinu ili sledecu? Da li je neko upoznat da objasni?
 
Cena je kao i Bacardy, nešto preko 300 evra vreća od 150.000 zrna.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
I ja bi da smanjim Neomu i ubacim Bakardi i Micigen. Vratio sam i Kondi na jednu vecu parcelu posto sa Vibalom moze dosta toga da se resi.
 
Subaru sam imao, nisam primetio neku razliku u odnosu na HE 144 sa kojim je poredjen te godine.. Probacu neki drugi vrvt ove godine, a na ciste njive ce ici Kondi da vidimo kako mu prija ova losa zemlja 😂
 
Sureli je takođe TBM, nama je odličan ove godine bio, sve njive su bile preko 2t po kj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh