Svetsko Prvenstvo u fudbalu 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma neka je samo nasima krenulo,ja se sada nadam najboljem,dobar je to tim sa Anticem na celu :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Attila M. je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Izgubili - izgubili. I šta sad? Zna se da skoro svi naši timovi prvu utakmicu izgube jer im euforija udari glavu, ali onda kad se malo olade, drugu utakmicu dobiju.

I da čujem? Ko je bio u pravu? :D
Da te cujem proroku:sta ce nasi uraditi sa australijom :haha: :ppozdrav:
 
Spajki je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Izgubili - izgubili. I šta sad? Zna se da skoro svi naši timovi prvu utakmicu izgube jer im euforija udari glavu, ali onda kad se malo olade, drugu utakmicu dobiju.

I da čujem? Ko je bio u pravu? :D
Da te cujem proroku:sta ce nasi uraditi sa australijom :haha: :ppozdrav:

Pa, sudeći po ranijim iskustvima 80 posto su šanse da će protiv Australije da roknu... Nemojte potcenjivati ovaj naš mentalitet. Jebe nas euforija u tri lepe! Treba igračima zabraniti svako slavlje. Ne smeju ni da pomisle kako su sad oni ispali neki heroji! Bože sačuvaj!
 
dobro je tri boda, ali da se onako nabiju i da ne smeju da krenu u napad ::lose::
da smo mi onako napadali Nemci bi nama nabili bar 5 komada
Zigic ne ume da sutne loptu, nije imao 3 dodavanja kako valja nogom
 
Utakmica za infarkt,sreća pobedismo.Svaka čast.
Jeste li vi čuli onog debila od komentatora!
"mladi Nojer je dobio šansu umesto povredjenog Enkea"
a Enke umro pre 2 godine.
Strašno!!!
 
Spajki je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Izgubili - izgubili. I šta sad? Zna se da skoro svi naši timovi prvu utakmicu izgube jer im euforija udari glavu, ali onda kad se malo olade, drugu utakmicu dobiju.

I da čujem? Ko je bio u pravu? :D
Da te cujem proroku:sta ce nasi uraditi sa australijom :haha: :ppozdrav:
komšo naši uskoro dolaze kući
 
Svaka cast orlovima, nisu igrali lose, da Klose nije dobio crveni 99% bi smo izgubili, Stojkovicu svaka cast, ja nisam smeo da gledam izvodjenje penala... A Jovanovic, o coveku samo reci hvale!!!
 
Kao što sam rekao-nema spavanja za Nemce,sad kada ih još dočekaju Indijanci.Nemci imaju manje kondicije nego što smo na njih navikli.To u stvari nisu nemci.Mi smo pobedili EU i jedan deo Amerike.Sudija se zaj...,trebao je nama isključiti igrača jer onda bolje igramo(istorija je pokazala) ali dobro je i ovako.Da im čovek i penal pa da krenemo od nule,nisu iskoristili a mi nismo zlatna ribica da ispunjavamo 3 želje.Momci su posle 4 decenije tukli Nemce i to pod zastavom SRBIJE.Sa Antićem u finale.Ovo je tek zagrevanje :haha: :haha: :haha:
 
pobeda i tri boda to o.k. ::svaka cast:: al igra nije baš za pamćenje... no videćemo protiv Australije....
 
Ima li reprize? Celi dan sam žnjeo ječam pa ne vide kako smo pobedili. Al zato kad stiže dojava na mob. o pobedi bilo je :ppozdrav:
 
Čestitke našim fudbalerima na pobedi, svaka čast. ::svaka cast::
Ali ono što zabrinjava jeste da igramo rukomet u šesnaestercu :zli: to mora da se ispravi pod hitno
Videćemo danas Ganu i Australiju, biće mnogo toga jasnije posle ove utakmice
 
Ala će mi ovo nedostajati kad se završi SP... :haha: :haha: :haha:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lMxEycuSn0o&feature=related[/youtube]
 
Jel' bi mogao neko da mi objasni sad nakon meča Francuska - Južna Afrika gde su bili francuzi?? :sta: Ja na terenu video samo crnce. :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh