svastara

poc.lim 0.5 kosta oko 500 din metar kvadratni
 
Vidis Pero ima nas dosta zednih :haha: pocece ce se polako i stidljivo javljati, a posle nekog vremena se fino nadjemo u kafani i procaskamo o svemu :spavam:
 
Kafana je sveto mesto kod Srba.U kafani se:upoznaju ljudi;sklapaju poslovi;rasturaju brakovi:haha:;a ankete su pokazale da se vise nas Bogu moli u kafani nego u crkvi (naravno uz casicu:haha:),tako da~zivela kafana:ppozdrav::ppozdrav:
 
Slazem se sa tobom zorke,manja je buka a i slobodnije se covek oseca u kucnoj varijanti.A sto se tice ekipe,moje je misljenje da covek kao jedinka nista ne vredi~sa ljudima (pravim) :ppozdrav: sve se da zavrsiti:i pojesti i popiti i uraditi posao. :ppozdrav:
 
Ja sam mislio da ste vi kunicari..? A izgleda da ste kafandzije..:osmeh: (sala)

sad ozbilno...

Opste je poznato da se uz alkohol sve bolje i lepse radi( probajte sa komsinicom, ali pazi prvo moras da napijes komsiju)
Drugo pivo, rogonja, jelen, apatinsko..(ili kako ga vec zovu) je najbolja stvar koju su ljudi napravili..

Ako mi ne verujete pravac frizider, kafana ili podrum, moze i spajz(ostava), po rogonju i sa prvim cugom ce te osetiti tu lepotu..pamet pocne bolje raditi, organizam trazi cigaretu, jezik se razveze, a i najdeblja komsinica postaje lepsa od Monike Beluci..
 
Eee pa evo nasih kafandzija konacno su se poceli javljati:haha:,tako i treba,najbitnije je dobro drustvo jer kada je drustvo u ELEMENTU e onda se moze dobro i pojesti a naravno i popiti,napiti i onda ti srce bude punooo ko:osmeh:
A sto se tice piva kod mene se samo LAVOVI piju:ppozdrav:jer jeleni nemogu da opstanu u divljini od lavova:haha:...
 
Haha ova ti dobra,..:osmeh: ne mogu da opstanu od lavova..
Ja lavinu ne volim, kad se naderem lava, sutra mi mamurluk mlogo zaheban..pa od onog LAV ostane samo AV, av, av:ppozdrav:
 
Ja sam barem navikao na LAVA,pa mi sutra dan nije tako lose,ali verovatno znas i sam kako ti ide ako preteras i sa vodom sutra dan ti nije bas najbolje:ppozdrav:,zato se trudim da se kontrolisem:haha:
 
I ja se trudim, da mi neko ne promakne:ppozdrav:..a od vode mi je uvijek lose, zato i pijem pivo.. ne zove se ono slucajno PI-VO..:osmeh:
 
Samo napred odo polako u horizontalni polozaj sutra na poso pa da nebudem mamuran :haha: da je petak onda bi bilo:ppozdrav: do iznemoglosti
 
Auuu ala nas ima rasnih ukusa:ppozdrav:,kada se nadjemo najbolje je da svi krenemo rakijati tu necemo praviti razliku ko sta voli,jer se to podrazumeva:osmeh:...
 
Koliko ja vidim italijanke su u pitanju...ja drzim sasex~e i australope,imam oko 140 golubova visokoletaca i 2 para santineta (makedonski ruzan),zenku nem.ovcara i zenku nem.lovnog terijera a u kuciklinci me ubise sa akvaristikom....zooloski vrt (mini) :haha:
 
Nazad
Vrh