Superkoncentrati

Piccolo – specijalni pred obrok za prasiće preko 2 kg
Primena: suv ili u obliku mešavine od mekinja
sadrzi visoko svarljive komponente u poređenju
sa mlekom krmače. Ovim se omogućava optimalno
iskorišćenje hrane i rast vaših prasića.
■ veoma je ukusan, i zbog toga ga prasići jako
dobro prihvataju. Posebno se obezbeđuje
povećanje unosa hrane kod slabijih prasića.
■ Prasići sa manjom težinom dobro vare Piccolo
zbog visokog sadržaja mlečne komponente. Vi
povećavate sigurnost sa boljim razvojem prasica!

E ova smesa sto proizvodi Josera daje se od 4 dana zivota!Ako je moguće, češće ponudite šaku svežeg PIKOLO radi navike na cvrstu hranu, i nek imaju vode, nemojte ici ono netreba vode dok sisa krmacu, ja sam kupio ovu start smesu pa cemo da vidimo! :cool:
 
Jel neko koristi gotove konc za ishranu svinja?Preporuka u odnosu na kvalitet,jer im je cena gotovo ujednacena-oko 30din/kg.
 
Čuo sam da taj Pantelić je jako ozbiljna i kvalitetna firma, i to pre par dana. Bio kod odgajivača ima 150 krmača, jako probirljiv i pedantan, koristi isključivo nukleusovu genetiku i majčinska i očeva linija, i on kaže da je imao probnu turu sa tom hranom i da ne zaostaju za shaumanom po učinku, baš sam se iznenadio.
 
Pantelic nije vredeo k...u,crkavali su od njega ko macici,i prasad i pilad,tako da sam bas skeptik sto se njega tice. Ovde nije bas na glasu.
 
Eto vidiš, a ovaj kaže da od domaćih peoizvođača samo on se pokazao kao odličan. Možda su specijalno za njega poveli računa jer je veliki, ali nisam siguran da li je koristio gotove smeše ili premikse ako ih imaju.
 
Za koji dan prelazim na gotovu hranu za krmace (Hrana produkt) pa cu videti rezultate.Izadje me jeftinije nego sam da pravim hranu a nadam se da razlike u kvalitetu nema.
 
Neznam koja je fora u pitanju,mozda je stvarno poboljsao kvalitet,ali ga ovde retko ko kupuje. Najzastupljeniji su Gebi,100%,domaci Gigant(al je i on skart),Narcis-MagnaVita,Pomak (lokalac),al tog Hrana Produkta nema.Odakle je fabrika?
 
Nikola.KV je napisao(la):
Pantelic nije vredeo k...u,crkavali su od njega ko macici,i prasad i pilad,tako da sam bas skeptik sto se njega tice. Ovde nije bas na glasu.
@ Nikola Kv. Već više od 6 meseci koristim Pantelića za prasad i svinje, bez problema. Obično najmanje čovek može da vajdi u svom mest
u. Probaj mani priče, ja sam prešo sa Junior-a na Pantelić i sasvim je ok, promenili su balegu kroz 2 dana... Odosmo u off
 
Evo sad ovi nemacki Joserini pokusavaju da se probiju u backoj, tj. kod mene, kvalitet nemacki samo me cena brine! :haha:
 
Nisu skuplji u odnosu na konkurenciju, Imaju više tovnih premiksa, al taj srednji ima 8% lizina u sebi i po 2% metionina, treonina i triptofana. Cena je oko 160 din kg. A to je baš super procenat lizina. Dosta se štedi na sojinoj sačmi.
 
Koristio sam premikse Hrana-produkt 3% za tovljenike, nije se lose pokazalo.
Za krmace dojare koristim koncentrat Cantavir iz Subotice.
Takodje za odlucene prasice od istog proizvodjaca.
 
Za prasad necu da menjam jos,ekstra sam zadovoljan Narcisom,a za velike cu probati Pantelica,bas me interesuje da li se poboljsao. :ppozdrav:
 
Na pakovanju pise MagnaVita,valjda je bio Soja Protejin pre,ko ce ga znati,u ovoj nasoj drzavi menja se po 5 vlasnika i naziva firmi,nemoze covek da pohvata.
 
Nazad
Vrh