Suncokret 2016

Ja se i dalje Mikulas nadam i drzim za onu tvoju cenu oko 40 din, nemoj sad da se vadis time i krivis vladu za manju cenu!:osmeh::ppozdrav:
Jednom sam pitao Momosarica za proslogodisnju cenu suncokreta kod njih, odnosno u Bosnu pa mi rece da ne zna jer nije imao suncokreta!
Evo jos jednom postavljam pitanje svima sa one strane Drine, sa kojom su cenom ove godine izasli kod njih i koje subvencije imaju po ha suncokreta?!
Nadam se da nije neka velika tajna i da ne mozemo odgovor dobiti!!!
 
Ja se i dalje Mikulas nadam i drzim za onu tvoju cenu oko 40 din, nemoj sad da se vadis time i krivis vladu za manju cenu!:osmeh::ppozdrav:

Peet i ja se nadam makar onoj nižoj što sam naveo (39-43) :ppozdrav:. Ali koliko imam informacije u našem okruženju cene su dosta veće nego što sam ja naveo da će biti kod nas i koje su se spominjale donedavna da će biti. Sad je samo pitanje koliko njih i kolko treba da se obogati na našem suncokretu.
 
Svi znamo da se o tome radi ali tragedija je medju nama jer za pisljive proteste nam trebaju vodje koje se prodaju ko kurve, umesto da svako selo, ali bukvalno bas svako, blokira svoje selo sa jednog i sa drugog kraja, koji ce nam k.... ici za usrani BG!!!
 
Pero to je pravi odgovor sve ostalo je limunada.Samo daj vlast i poziciju pa da vidis prvo promenu stava a posle i promenu imovinske karte,ili ako nista drugo bices predsednik opstine.
 
Pero to je pravi odgovor sve ostalo je limunada.Samo daj vlast i poziciju pa da vidis prvo promenu stava a posle i promenu imovinske karte,ili ako nista drugo bices predsednik opstine.
Zato sam i rekao da ne treba nam ni jedan magarac na celu, koji se prodaje ko Juda!
Ima nas iz svih krajeva na ovom forumu, ne vidim zasto bi toliko tesko bilo izvuci traktore na jednom kraju sela i na drugom! Protesti bi trajali do besvesti i niko umoran!
 
Dokle god poljoprivrednici ne postanu kriticna masa koja funkcionise po principu dogovora do kraja,od svega toga na zalost nema nista.Ima i dalje da nas deru kao najgore bambuse.
 
Ma oni cuvaju samo autoput i Beograd da mogu da funfcionisu, ovo drugo je nebitno, a probaj blokiraj autoput da vidis sta ce se desiti.
 
Nema među nama sloge,niti će ikad biti...a i kako da bude kad radimo isti posao,znači konkurencija smo jedan drugom.:ppozdrav:
 
Mi sutra krecemo ako nesto ne iskrsne,a mislim da ce i jos neko krenuti,vreme mu je,sarene se u ataru,nesto glavica je crno,nesto jos uvek se malo zeleni,veoma su slicni kao sa slike koju je Kiraj postavio.
 
Nazad
Vrh