Subvencije za tov svinja 2014

Kockice se slazu,prvo su nas davili sa e agrarom,dva meseca sad krecu ove isplate za stocare. Tokom aprila beda po hektaru, onda nam ide setva do kraja maja skoro. Prodje pola godine. Onda ce opet o e agraru dva meseca, pa sa jeseni da raspisu konkurse. I ukrase nam jos jednu godinu u nizu, na istu foru i sve dobro smisljeno.
 
Предлог за домаћу прасад/товљенике 3000, за увозно супер прасе 1000 динара. Ако ово прође опет навала и припуст свега што је свиња. Онда загушење, цена џаб џаб и крај свињарства у земљи дембелији.
 
Предлог за домаћу прасад/товљенике 3000, за увозно супер прасе 1000 динара. Ако ово прође опет навала и припуст свега што је свиња. Онда загушење, цена џаб џаб и крај свињарства у земљи дембелији.
Napravice oni tu jednu zackoljicu,koju mogu samo oni da smisle,za domacu prasad ako prodje po 3000. Ice samo od umaticenih krmaca, kao sto su uveli da moras da placas pripusnicu ,ako nemas umaticenog nerasta. Sv e ce oni izmisliti samo sto manje da daju. A sa ovim ce izbrisati vise od pola ljudi.
 
Не верујем за зачкољице као што сте навели због услужног това. Ако буде тако нико неће пунити објекте.
 
Kolege jel dobio neko odbijenicu za subvencije za priplodna grla (krmace) koji imaju objekat u zakupu? Kod nas dosta njih dobilo odbijenicu i za krmace i ovce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Да ли је валидан уговор о закупу и адррса где су се крмаче водиле? Да ли је мењано бројно стање уназад месец дана?
 
Ugovor je validan. Brojno stanje se menjalo ali na onom veterinarskom zapisniku sto se redi svaka 3 meseca valjda. A u trezoru mislim da nije menjano stanje. 4 godine je bilo sve ok a sad smo odbijeni. Sada smo prilozili zalbu i poslali ugovor. Ali ko zna koliko ce se cekati….


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam dobio isplatu prekjuče za tovljenike, zahtev je podnet par dana pre kraja prijava

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ja sam dobio za priplodna grla. Ali opet kao prosle godine. Na moje ime leglo a tamo gde je zakup objekta nije leglo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh