Subvencije za tov svinja 2014

Danas zvao,gotovo rešenje za svinje,stići će mi kući za oko 2 nedelje a tek kada oni dobiju potvrdu da sam dobio rešenje može biti uplata.
Znači ne mogu da verujem,samo da zakomplikuju i da što kasnije isplate novce.Predat zahtev 13.3.2017.::lose::
 
Neverujem da je to bio razlog jer kad skineš sa Min polj tu na obrascu piše desno. Nešto drugo nije uredu.
 
A ti si poslao obrazac isti ovakav samo je pisalo obrazac 4 na desnoj strani? pa ja skidam i cele godine šaljem takav sa desne strane i nije bilo problema,a gde da nabavim onda obrazac kojem pise to u sredini kad na svim sajtovima ima taj sto pise desno.
Skroz bezveze.Da nisi poslao ti neki stariji obrazac?Prethodni obrazac od pre 2 godine i stariji su se razlikovali od ovog drasticno,tako da nije tesko raspoznati taj i ovaj iz 2016 i 2017.
 
Ne druze ja sam samo taj stari (nazovi ga imao) i tri zahteva mi odbiju i na svakom napisu da je zahtev od 2016. treci put kad su me odbili priheptalili mi ovaj novi zahtev i napisali na papiru da vise nesaljem stari. A od ta tri sto su mi odbili dva mi u direkciji popunjavali. I kada sa njima odneo ovaj nov sto sam dobio kazu lepo da ovaj obrazac prvi put vide. Ko koga tu.... Boga pitaj
 
Onda ta tvoja direkcija nema pojma i puno ih pozdravi...nauk ti je da niko drugi ne popunjava neg sam...nista tesko,skini sa interneta nov obrazac i kopiraj ga u milion primeraka i sam popunjavas i saljes...ovako drugog krivis i ne znas ko je u pravu...
 
Sa interneta sam i skinuo vidis isti obrazac kao i tvoj al eto BG kaze nemoze on stari je. Evo javilo mi se juce i prekjuce par poznanika kazu mi da su i oni dobili odbijenice sa istim razlogom da naknadno posalju nov zahtev i naglase da je dopuna tog i tog predmeta
 
Ja sam danas poslao isti obrazac koji sam i do sad slao,ja za drugi ne znam i nemam gde da nabavim.Nek mi objasne gde treba da ga nadjem.
U svakom slucaju dobro da si skrenuo paznju na ovo...bas me zanima sta ce sa mojim biti
 
Nemogu da postavim sliku da vidis sta su napisali ovom mom u obrazlozenju

- - - - - - - - - -

Uglavnom oni su podnesku otkucali 12.06. a 18.08. su poslali postom
 
Juče uplata,poslato 09.03.2017
Meni do sad prolazilo i na onom starom e sad zbog cega ne znam,a ovaj put sto sam neki dan poslao ce definitivno trebati dopuniti sa novim.
 
Dobio resenja pre dvadesetak dana da se usvajaju zahtevi ali para nigde zna li neko koliko kasne sa uplatama posle stizanja resenja inace zahteve sam poslao 10.03.2017.
 
Nazad
Vrh