Subvencije za tov junadi

Hoce dobiti subvencije oni koji su predali papirologiju u januaru tacnije polovinom januara?

markokg@ koja je puna adresa, gde se moze naci na netu?
 
Ja sam predao krajem januara za junad koja su jos uvek kod mene i pre desetak dana sam dobio da im posealjem prijemnicu od klanice. Sad imam drugi problem. Kod par junadi fali usna markica sa jednog uveta i nikako da stignu duplikati. proslo je vec tri nedelje kako sam podneo zahtev. U medjuvremenu moze jos neki da izgubi i tu nikad kraja.
 
I ja sam predao polovinom decembra za 5 komada i u januaru za dva teleta i danas stiglo iz ministarstva da predam prijemnicu iz klanice a bikovi jos nisu za prodaju.
 
Sta se salje od dokumentacije po novom pravilniku ,meni iz klanice dali samo prijemnice i izvestaj veterinara , a kopije pasosa ne.Dal da saljem bez njih?
 
Pravilnik samo propisuje uslove da se ostvari subvencija koja je propisana zakonom. Zakon o podsticajima iz 2013 jos uvek nije promenjen a u njemu pise da je podsticaj 10.000. Samim tim, dok ne promene zakon, a planiraju, treba sacekati i videti koliko ce to para biti
 
Meni poslednji put uplaceno oktobra za 3 komada, a to je bilo predato u maju.
Sad imam predato za 5 u decembru i dalje nista od uplate.
 
Ja sam predao u januaru 2015. U septembru mi je stiglo da ne nekompletna dokumentacija, pa sam poslao ponovo novi obrazac i jos uvek nema odgovora a ni subvencija. U oktobru sam predao za drugu turu i nista jos uvek.
 
Nazad
Vrh