Subvencije za mlečno govedarstvo

Ja sam u Sabackoj mlekari a cesto se desava da dobijemo pre Imleka.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Dragi kolege , danas je bila premija Niška mlekara želim da svi što pre obradujete svoje novčanike . Pozdrav subotičaninu opet smo prvi nemora uvek IMLEK.
 
Ima jos neko da nije dobio subvencije za umaticene krave za proslu godinu ili sam ja jedini koji jos ceka? Zahtev prosao,stavljeno na javni dug ali para jos nigde...svi u mojoj okolini dobili.
 
Pitanje za moje zemljake...koliko moram imati grla da bi isao traziti posticaj....koliko krava,koliko junia,kako za bikove.
Ja sam pocetnik i trenutno imam 3 krave,3 junice,jedno zensko tele i jedno musko....imam li ika prava....
 
To se krije kao da se daje iz svog dzepa
Ja bih ti rado rakao ali ne znam tacno, komsija mi je rekao da je za junice potrebno toliko papirologije da na kraju prakricno subvencijom pokrijes samo troskove koje napravis da bi uopste mogao ostvariti subvenciju.
 
Pitanje za moje zemljake...koliko moram imati grla da bi isao traziti posticaj....koliko krava,koliko junia,kako za bikove.
Ja sam pocetnik i trenutno imam 3 krave,3 junice,jedno zensko tele i jedno musko....imam li ika prava....

Zavisi za cega zelis potsticaje? Krave mozes da umaticis,potrebna ti je samo mlecna karta od veterinara. A junice imaju vise opcija,da li idu u tovne pa se prodaju kalanicama ili isto zelis da ih maticis za krave.
 
Nije krave bas tako lako umaticiti, da samo uzmes mlecnu kartu. Kada kravu prijavis za maticenje, tek njena unuka ima pravo na subvencije.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh