Subvencije za mlečno govedarstvo

i meni danas legle pare za subvenciju u celosti- oba dela, i ostale dobrih pola sata, idemo dalje, resenje bi trebalo da stigne taman kad pocne sneg da imam za potpalu

inace mi je racun bio u Agrobanci sada je u Banci postanska stedionica i skinuli mi 1% zato sto je bezgotovinska uplata :zli::udri:::jako_besan::
 
i meni danas legle pare za subvenciju u celosti- oba dela, i ostale dobrih pola sata, idemo dalje, resenje bi trebalo da stigne taman kad pocne sneg da imam za potpalu

inace mi je racun bio u Agrobanci sada je u Banci postanska stedionica i skinuli mi 1% zato sto je bezgotovinska uplata :zli::udri:::jako_besan::
isti slucaj je i kod mene, samo sto ja sutra idem da vidim da li su sta uplatili. kakva je to kradja sa 1 %? znaci uzece mi 1500 din a da ne trepnu::jako_besan::
 
Meni uplatila država ali banka nema para pa ću sačekati još koji dan
 
Pa normalno jer po novoj uredbi kad dobiješ pare moraš da držiš grlo godinu dana, samo je problem što onaj koji je od tebe kupio ni on neće dobiti pare za ta grla ako nastavlja dalje da hrani
prodao sam ih u klanicu znao sam za tu uredbu i nije me toliko žao za te pare krivo mi za ove lopove iz matične službe što sam njima moro da platim
 
Zvali me iz PSS Leskovac kao zainteresovani da li mi je uplacena subvencija za umaticena grla,a ono nit' subvencija,nit' premija za mleko.Masala...
 
Zna li neko šta bi sa onih obećanih 500 kg kukuruza po umatičenom grlu?
 
Nazad
Vrh