Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Kako god da su se dogovorili neko će ostati kratak za tih obećanih 10 crvenih po jutru .Bolje će proći oni zakupodavci što su izvojevali traženo sa cenom zakupa i koji su ih se u startu odrekli sad već(ako se ispostavi da je vest istinita ) na štetu ovih drugih
 
Poslednja izmena:
Ako je vest istinita onda je to minus za vlast i za nas, a ako je vest ispolitizovana zarad predstojecih izbora onda je to minus za opoziciju i nas.
U svakom slucaju mi gubimo, a vlast i opozicija se izjednacavaju. Njima nikako ne moze biti lose 🙄
 
Srđan01 da li se nešto novo pominje kada će biti famozna uredba za priznanje onih parcela bez ugovora? To je bivša ministarka obećala da će biti. A da li oko toga je upućen ovaj novi ministar? Vlada je formirana ako se to čekalo do sada.
:nono: Iskreno da se ne lažemo nisam čuo ništa (Onaj put sam rekao ako bude Izjava da će svakako biti objavljena ovde 🙂).
 
Kupio sam 400 lit goriva 16. 04. i ponovo 400 lit 19. 04. Istog dana kad sam kupovao podnosio sam i zahteve za povraćaj refakcije. Oba zahteva su odmah prihvaćena. Dana 01. 05. stiglo stiglo mi je rešenje u e sanduče o vraćanju refakcije za račun od 19. 04. koji sam primio 02. 05.
Rešenje za prvi račun nisam dobio do sada. Jel treba nešto da preduzmem?
 
0157a6c342d3ce342fc3865e1d59fc56.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Рекла ми госпођа да морам да се освежим...радим то сваки дан ал сад мора електронски🤣ма шта то значило...што се тиче оних парцела које нису обрадили...
 
Ista situacija i kod mene. Drugar ima neki 60 jutara pšenice. I pošto se nada ranoj žetvi rešio da uzme sertifikovano seme soje da poseje sve postrno. Jer, bože moj, seme će ga izaći džabe kad dobije povraćaj...

Mislio sam na drugi post iznad. Sejao sam svoje seme...

Eto, da ne citiram, reko sad je napisana poruka. Kad ono cvrc. Sad bi se moja poruka pogrešno protumačila...
Sent from my SM-A546E using Tapatalk
 
I mogu reći da mi je seme extra. Niklo sve fantazija. Što bi rekao Čvarkov to je nešto!

Sent from my SM-A546E using Tapatalk
 
Nazad
Vrh