Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Odustanak od žalbe na rešenje podnosite isključivo preko ePodsticaji ne preko eRPG (To važi samo za ovu vrstu žalbe, sve ostalo ide preko eRPG).


Kada uđete na podnete zahteve kliknete na odustanak pa onda da slažem se da odustajem od žalbe i taj fajl će vam se naći na Podnescima.


Taj fajl (Koji će se pojaviti u Podnescima na ePodsticaji) će vam izgledati ovako

1696796766236-1.jpeg
1696796766236-2.jpeg
Ja sam sve uradio kako ste objasnili ali se fajl nije pojavio u podnescima
 
Resenje stiglo juce,danas se pojavilo ovo da odustanem od zalbe,sto sam i uradio ali posle toga nije stizalo nista o potvrdi u e sanduce i nije mi se menjao status u poslat na isplatu kao kod kolege iznad
 
Мислим да још нема захтева промењених у послат на исплату
 
Nisam pratio na času pa ne znam dali je neko pitao kako se upisuje jmbg pored parcele u katastru, pošto mi dve parcele nisu prošle a to sam tek sada primetio.
 
Nisam pratio na času pa ne znam dali je neko pitao kako se upisuje jmbg pored parcele u katastru, pošto mi dve parcele nisu prošle a to sam tek sada primetio.
Koliko se sećam samo ste vi ovo pitali ::super::

Odgovor

Poštovani građani,

Od 4. Novembra 2023, nakon stupanja na snagu izmena Zakona o postupku upisa u katastar nepokretnosti i vodova, a u cilju unapređenja pravne sigurnosti vaše imovine i povećanja efikasnosti rada katastra, svi zahtevi za upis i izmenu baze katastra nepokretnosti, koji su do sada podnošeni na šalterima katastarskih službi, podnosiće se isključivo preko profesionalnih korisnika - advokata i geodetskih organizacija.



Informacije o advokatima i/ili geodetskim organizacijama koji imaju status profesionalnih korisnika možete naći OVDE.


U Zrenjaninu imate 89 Advokata

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh