Subvencije u poljoprivredi za 2022 godinu

Jesam, u utorak. Ima jos jedna tema, tamo sam napisao.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Vi što ste dobili novac za mehanizaciju, jeste prvo rešenja dobijali pa novac ili... Ja predao 5.1 i ništa za sada
Prvo legle pare pa za par dana stiglo resenje.. Zvali su i za dopunu mehanizacije u jednom trenutku, ft1p i na jednom nije postojao pecat banke pa sam po to isao dodatno.. Pisao sam i ja negde ali ne mogu vise da pohvatam u kojoj temi..
 
Juce lego suncokret zahtev predat 26. 10. I sto se tice ove godine sad je sve isplaceno povravaj za mehanizaciju, osiguranje i ona crkavica za gorivo.
 
Blago tebi. Šta kaže ministarka kad će opet početi da uplaćuju onima kojima još nisu uplatili?
 
Nema više sredstava, kažu da se strpimo.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Uprava za agrarna plaćanja poslala mejl ljudima koji su pitali

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Da li se to moze i potvrditi?Ja nisam cuo da je iko kod nas obavesteni na taj nacin od uprave, al da para nema, nema i dalje
 
Ja danas zvao kazu da dosta ljudi radi na obradi za doplatu i da se strpimo bice svima isplaceno.
 
Gazdinstva sa manjom sumom novca su mi isplacena po pitanju suncokreta ali na jednom gazdinstvu gde je svota novca veca jos nisu.
Ali bar da su ovi iz Stiga isplaceni svi, kako ne bi doslo do nemira u zemlji!
To je mnogo bitno pored svakakvih drugih problema i borbe na svim frontovima kojim vlada vodi!
 
Nazad
Vrh