Subvencije u poljoprivredi za 2016

Treba da pogledate sta sve govori Radulovic o barabama koje sukod nas na vlasti retko je pametan covek da nije takvih nikad ne bismo znali koliko su povezani canak ceda tadic vucic dinkic i dacic sve ista klapa koja peljesi narod
 
Vojvodina zasluzuje vise is prostog razloga, jer uvek postoji mogucnost da se pridje drugoj drzavi na svakom referendumu, i to niko apsolutno niko ne moze da ospori. Tako isto moze i Sandzak.
Ali ali ali ali, ne treba kriviti one poljoprivrednike koji dobijaju preko svojih fondova svoje pokrajine, treba kriviti politicare koji ne dozvoljavaju da i drugi delovi ove zemlje razviju na pravi nacin.
Meni je drago kada neko od poljoprivrednika dobije nesto u APV, ali isto mi je krivo sto drugi ne dobijaju.
Koga god od politicara izaberemo nijedan i niko apsolutno niko nece moci da zabrani prodaju zemlje strancima, apsolutno niko. Cak i da ekstremisti dodju, uzece je na silu ili ekonomskim porobljavanjem! Cena ( Danak) Evropi je taj!!! Pa mozete do mile volje da govorite ovaj je kriv ovaj je bolji, to stoji tako ce biti i niko i nista to nece promeniti, ni novi rat ni nove revolucija apsolutno nista....
 
Kada pomenuste pokrajinski fond. Napisite odakle se pune ti fondovi, ako svi novci zavrsavaju na nekoj desetoj strani?
Ako u narednom periodu neko u Sandzaku pomene pokrajinski fond, pomislicu da ga puni onaj turcin davutoglu. ??????
 
o kojoj godini pricate[/QUOTE]


Iako znam da 2015. nije u potpunosti isplaćena....o ovoj :) Izbornoj godini ..
 
Ajde mala pomoć ako može,odakle mogu da skinem obrazac za zahtev za izdavanje potvrde o aktivnom statusu?Nešto se ne snalazim najbolje.Unapred hvala.Između ostalog i ja sam predao 7-og pa još nisam dobio subvenciju.
 
Nazad
Vrh