Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Ako nebudu danas posle jedanaest sati tek posle vikenda a prvi dan ponedeljak ponedeljkom neisplaćuju zbog malera biće negde u martu nadam se da grešim.:haha:

- - - - - - - - - -

mrka kapa više neznaju šta da slažu oni iz uprave čak neće da dignu slušalicu.
 
Jedno pitanjeza ove koji su dobili povracaj za prskalice i ostalo ,da li je bio uslov da je obveznik prijavljen kao poljoprivrednik i placa pio?Pitam jer mi se gazdinstvo vodi na majku a ona je od pre par meseci u penziji pame zanima mogu li ja da budem nosilac i dobijam npr povracaje za mehanizaciju ako imam vec firmu preko koje placam pio ?
 
Neznam sta je problem da se plati stari dug za mleko,naftu ,masine... da ne nabrajam ,izgleda da tamo sedi jos uvek neko ko je i u vreme onog Petrovica savetima pokazao kako se netreba ponasati prema poljoprivrednicima ,pa smo lepo blokirali sve pa i onda je neko glumio i mislio proci ce ih ,nece vise nikog nista proci jer i mi dobijamo odvodnjavanje pa pise u roku 5 dana uplati ili ide kamata ,a kolika bi nama sada trebala biti kamata . Neznamo sada kada kupujemo naftu sa kojih benzinskih pumpi ce vaziti,sta ce biti sa vestakom,nezna se nista samo obnavljajte.... Nesto je brzo utihnula prica moci ce se na svim pumpama tociti sta je sada ,da nece opet biti Nis ,pa nek kazu mora Nis da se zna da nebude sipajte od 1.aprila ili mozda i maja ....mi smo valjda jedinma zemlja u Evropi gde se nista nezna i onda ti planiraj proizvodnju sa najmanjim subvencijama i svim nepoznanicama.Kod nas se prica menja iz nedelje u nedelju pa treba analiza pa cas nece trebati,tocice se na svim pumpama pa sad ce objaviti poziv da se omoguci da se toci na svim mestima a to moze samo NIS ,i tako to ide kod nas .Ako sam nesto pogresio ispravite me ali mislim da ce biti samo dodavanja nazalost.
 
А шта би са гасним уљем којег још нема на пумпама него само ед,:sta:
Исплата дуговања рече министар биће у наредна 2 месеца то говори од јануара::lose::
 
Гасно уље ће бити од 1.априла на НИС-овим пумпама. До тада има ложака понегде...
 
Nazad
Vrh