Subvencija za mehanizaciju

Nema nikakve veze tvoj kredit sa povracajem za kupovinu mehanizacije, jedino je problem ako budes to kupovao na kredit, da li ces ga i dobiti posto vec imas jedan kredit, ako kupis u gotovini nemas problem sa bankom sigurno, a povracaj ces dobiti, oni medjusobno nisu povezani.
 
Ima veze samo ako ti je kredit subvencionisan preko ministarstva pa kupiš traktor opet preko banke ali sa subvencionisanom kamatom,nećeš moći da dobiješ oba subvencionisana kredita pa će ti banka odrezati dobru kamatu.Sve ovo što banke nude sada se odnosi na subvencionisane kredite, to im je fora da navuku što veći broj klijenata pa ako ne dobiješ oni režu standardnu kamatu.
Farmer bobe za svaki slučaj zovi info centar ministarstva i proveri da li možeš imati dva subvencionisana kredita!!OBAVEZNO
 
Hvala na savetima,ali,neeee.....u pitanju je mozda kupovina rotacione kosacice,a kredit sto imam je obican kratkorocni koji treba da vratim u avgustu.Neznam jel sam dobro razumeo g-dju Coric Slavicu,"Ninkov-agrar",kaze da je kod nje "poljakinja" 1250 evra i moze da se ostvari povracaj. :sta:
 
Možeš imati jedan kratkoročni i jedan dugoročni kredit istovremeno
 
Farmer Bob,samo pazi ako ideš sa kreditom da se ona ne ugradi sa 10% ukredit-tako sam ja prošao sa prikolicama za đubre a mislim da poljakinja ima i jeftinijih-negde sam video,ako nađem javiću ti :ppozdrav:
 
Farmer Bob je napisao(la):
Hvala na savetima,ali,neeee.....u pitanju je mozda kupovina rotacione kosacice,a kredit sto imam je obican kratkorocni koji treba da vratim u avgustu.Neznam jel sam dobro razumeo g-dju Coric Slavicu,"Ninkov-agrar",kaze da je kod nje "poljakinja" 1250 evra i moze da se ostvari povracaj. :sta:
kod mene ti je poljakinja 109000,oo din selo golobok smed.palanka. vidi sliku na temi izložbe,vašari...
Post je spojen: [time]1274078361[/time]
_________________________________________________
http://poljoinfo.com/ostale-oblasti/sajmovi-i-vasari-kada-i-gde/msg142635/?topicseen#new
 
Eto gde sam video jeftinije poljakinje.Cukaneca je napisao,ipak nije novac za bacanje

Talianu,baš ta Slavica (još je radila u Bašaidu) meni uzela na prikolica 270 E.Ja već bio izabrao i rešio da kupim a pošto ide na kredit ona mi je uzela 10%-video sam tek kada sam otišao u banku
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Sad kad sam kupovao traktor, video sam kod Corica brdo tih poljskih rotacionih.
Jel istina da su kod Corica te poljakinje 1600 evra? :udri:
Post je spojen: [time]1274089197[/time]
_________________________________________________
Zoran0230 je napisao(la):
Ne znam da li je sa njim ali sada ima firmu u Zrenjaninu
To niko nezna.Sredila je kucu,jednu u Basaidu,samo tako,mada je kuca stari tip.Firma je u Zrenjaninu,kao sto znate,Krsta joj placa zakup za zemlju koju on obradjuje(njen deo),ma koce ih znati...... :sta:
 
Pa ja sam sa Slavicom poslovao letos oko kupovine nove Agrije i mogu vam reći da je I liga.Sejalicu sam dobio na kućnu adresu a njoj su pare od banke legle posle toga dva dana.Ona je sredila sve od papirologije oko banke(kredita) i povraćaja od države.Ima šlifa za taj posao i nije napadna što je u mom slučaju veoma bitno.
 
diklofen je napisao(la):
Pa ja sam sa Slavicom poslovao letos oko kupovine nove Agrije i mogu vam reći da je I liga.Sejalicu sam dobio na kućnu adresu a njoj su pare od banke legle posle toga dva dana.Ona je sredila sve od papirologije oko banke(kredita) i povraćaja od države.Ima šlifa za taj posao i nije napadna što je u mom slučaju veoma bitno.
i ja kada sam naručio sejalicu stigla kući a potpisao sam posle 3 dana u banci!!
Razvela se ...
 
Nazad
Vrh