Subvencija za mehanizaciju

Meni nije stiglo resenje ali pre sat mi je stigla poruka od banke o prilivu pa mi je trebalo 10 min da ukapiram sta je, jer sam vec i digao ruke... Je l pise u resenju sta sad treba da se radi ili ako znate napisite sta se posle salje Ministarstvu kao dokaz o kupovini.
 
Stigo postar sa resenjem posle sat vremena banka saljes sms, legla lova po konkursu za mlade ;))

Nada poslednja umire.
 
Za mlade do 40 god. Evo sad dodje i postar sa resenjem... Ja se nisam ni nadao da cu da prodjem jer su najavljivali bodovanje pa sam tek poslao da se ne kajem, a sad se kajem sto jos nesto nisam kupio... Dok se ja naucim oni ce da ukinu!
 
Pa sta daju mladima? Sigurno ne daju na poklon pare... Vi koji ste dobili mogli bi da objasnite verovatno da mnoge zanima?
 
Funkcionise isto sa predracunom, samo sto je povracaj 75% od vrdnosti bez PDV-a do ukupno 1 200 000 povracaja.

- - - - - - - - - -

Daju pare za kupovinu, a posle ti pravdas da si stvarno kupio. Skoro je sve bilo isto kao i za one redovne podsticaje ali npr nije bila navigacija i mozda jos nesto, sad sam i zaboravio sta. I nije 40% kao za redovne, nego 75% daju, a ti dodas ostali deo i PDV.
 
Funkcionise isto sa predracunom, samo sto je povracaj 75% od vrdnosti bez PDV-a do ukupno 1 200 000 povracaja.

- - - - - - - - - -

Daju pare za kupovinu, a posle ti pravdas da si stvarno kupio. Skoro je sve bilo isto kao i za one redovne podsticaje ali npr nije bila navigacija i mozda jos nesto, sad sam i zaboravio sta. I nije 40% kao za redovne, nego 75% daju, a ti dodas ostali deo i PDV.
Ako funkcionise sa predracunom,to znaci da placanje vrsis sada,posto si dobio resenje,jel tako?

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Funkcionise isto sa predracunom, samo sto je povracaj 75% od vrdnosti bez PDV-a do ukupno 1 200 000 povracaja.

- - - - - - - - - -

Daju pare za kupovinu, a posle ti pravdas da si stvarno kupio. Skoro je sve bilo isto kao i za one redovne podsticaje ali npr nije bila navigacija i mozda jos nesto, sad sam i zaboravio sta. I nije 40% kao za redovne, nego 75% daju, a ti dodas ostali deo i PDV.

Za sta si ti konkurisao?
 
Da, dobio sam i pare i imam rok od 90 dana. Za Pskalicu od 1000l i podrivac. A sad se kajem sto nisam i kembridz valjak...
 
Da neće možda i sa ostalim podsticajima tako ići , jel budžetska godina je tu pri kraju?

- - - - - - - - - -

Mislim na priključnu mehanizaciju pre svega
 
Oni i ovo najavljivali otkad da rese i da nece vrsiti bodovanje nego da ce svima dati, izgleda da je tako i bilo cim sam i ja dobio :osmeh:
 
Da, dobio sam i pare i imam rok od 90 dana. Za Pskalicu od 1000l i podrivac. A sad se kajem sto nisam i kembridz valjak...
Ja sam razmisljao o tome,ali sam negde procitao da ce biti uslov da se udje u sistem pio,ko nije u sistemu pio da nece moci da konkurise,1200000 dinara je max povracaj po gazdinstvu,ali ne mora jedna masina,moze i vise kao sto si ti kupio?

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh