Stočna vaga

Odg: stocna vaga

prijatelju, ako je navlacenje i ako nemas vagu za prodaju,onda ja mislim da nisi za ovaj forum. :nono:
 
Odg: stocna vaga

svaka cast zoka, ja zvao neki dan firma u bijeljini mi trazi1000 eura za vagu od1500kg, kazu elektronska,kao vaze i kad je stoka nemirna, ali mi je malo previse
 
Odg: stocna vaga

u ono vreme 700 evra
Post je spojen: [time]1262859825[/time]
_________________________________________________
jedino ovakvu sliku imam za sad

2hx3yte.jpg
 
Odg: stocna vaga

saleso je napisao(la):
@ zoran kostovic
ajde daj sliku gde si kupio
zetor7245 je napisao(la):
svaka cast zoka, ja zvao neki dan firma u bijeljini mi trazi1000 eura za vagu od1500kg, kazu elektronska,kao vaze i kad je stoka nemirna, ali mi je malo previse
Tek sada sam video ova dva posta.Nekome sam već poslao objašnjenje na PP.Kupio sam je od komšije koji je nju izvukao kao kompenzaciju za neka dugovanja.Prodao mi je za 200evra jeftinije od nove.Jako je precizna i osetljiva.Poslaću sliku a proizvođač je VAGAR.
 
stočna vaga

1689bpu.jpg
poz svima,evo otvorio bi novu temu o stočnim vagama,ja sam je kupio prošle godine pa me zanima šta mislite o njoj i jel znate možda koji je proizvođač. ja je koristim uglavnom za svinje a važe 1500 kg. ako još neko ima slika volijo bi vidjeti.
 
Odg: stočna vaga

aow2w.jpg
i kolika je vrednost jedne ovakve polovne vage.
 
Odg: stocna vaga

Sređeno.Komazec ubuduće malo pogledajte po forumu pre kreiranja novih tema.Imate opciju Pretraži forum
 
Odg: stocna vaga

ja sam danas iskompenzovao novu,proizvodjac ja vaga mont beograd,1500 kg,masivnija je od vagarove,i moze se traktorom prenositi,mozda bude i na prodaju.
 
Nazad
Vrh