Srećne slave i praznici

Takodje i od mene ::vino:: ::vino::
 
Svima koji sutra slave Svetog Jovana želim sve najbolje , a slavu da provedu u miru i veselju !
 
Svim slavljenicama zelim sretan praznik, medjunarodni dan zena 8.mart!:cao:
 
24ruzi.jpg
 
Moja Krsna Slava Maj 6ti! Ah sto volim Djurdjev Dan mnogo kolacaaaa.

***** sretna krsna slava meni:) i vama.
 
Zelim svima srecnu Novu godinu i Bozicne praznike nek se svi lepo provedu ovo je jednom godisnje pa zelim nezaboravan provod do sledece godine :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:


Samo polako sa to picance"Sojic" hahah
 
Takođe srećna Nova godina i predstojeći praznici svim forumašima, mnogo zdravlja , sreće, dobrih poslovnih poduhvata, visokih prinosa, dobrih otkupnih cena i što manje živciranja u narednoj godini. :veseljak:: ::torta:: ::vino:: ::prica::
Svima lep provod i dobru zabavu želim (vi koji vozite oprezno sa čašicom večeras.) ::vino::
Čujemo se sutra u 2010. da saberemo utiske ::prica::
Over and out
 
takodje zelim svima srecnu novu godinu i bozicne praznike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sve najbolje u novoj godini...............i naravno dobar provod veceras......... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
+++ Neka Badnjak , sveto drvo , udovolji mojoj želji da uvek srećno žive moji prijatelji.
Nazdravlje Vam Badnji dan +++
Živeli svi do 101 i nazad :ppozdrav: :cao:
 
Православним пријатељима и њиховим породицама желим пријатно Бадње вече и срећне Божићне празнике !!! Христос се роди !!!
 
Nazad
Vrh