SPORT-Opšta tema

Neke se prave slepi, incident sa Realom postoji snimak ko je koga prvi udario. Ko je uleteo i poceo da pesnici.

@ Lule28

Kupio nas Zeljko 92, da ti odgovorimo da nemas nedoumice.

@ coci

Istice mu ugovor, nije oteran.Nema pravo igranja nase lige.Stranac je mora jos da otpadnu sa spiska.
Nije mu istekao ugovor nego zbog ogranicenog broja stranaca u domacem prvenstvu Zeljko je odlucio da izabere Kabokla. Kaminski je sigurno bolji od Brazilca, ali trener ga je otpisao jos davno jer je bila vidljiva ta mrdjusobna netrpeljivost.
 
Ja mogu da razumem zasto mrze Vujosevica ali Obradovica mi nikad nece biti jasno.

Pa Zorane sa domacinskim sudjenjem i ja bi dobio Obradovica 6 puta za redom. ALi tu nije kraj bice 8 mozda cak i 9 vezanih pobeda.
I vi ste ubeđeni da ste pokradeni.To su reči Turkoglua upakovane u celofan.Nije li to malo smešno.Pa i u EL smo vas dobili.
Dajem predlog Zvezdi da da Mutogluu da bira ko će da mu sudi i da ne sude baš svaki faul protiv Partizana.I šta ako i onda izgubi-ko će biti kriv.
Samo jedno pitanje.Zašto Zvezdine sudije nisu diskvalifikovale Nanelija u drugom meču.Imate li odgovor.
 
Jedino je mica casno priznao pobedu, ostali puni mrznje prema zvezdi to ne mogu. Ne mogu da priznaju da su porazeni jer ih boli da su ove godine imali jaci budzet, jace ime trenera, jace na papiru igrace, vise publike, puna arena, a nisu nista osvojili i bez top8 evrolige. Sve su imali, a nista nisu na kraju osvojili. Onda su osuli paljbu po zvezdi i sudijama, a dobijemo ih sa razlicitim sudijama u razlicitim takmicenjima.
 
Cigani samo opušteno,ovo je vaše doba.Pobedili ste i uzeli titulu i idemo dalje.Mi znamo da ste vi forsirani od ove vlasti i da će se nešto promeniti tek kad ode SNS.Ako hoće da srede stanje u sportu neka donesu zakon o privatizaciji i onda da krenemo i vidimo ko je gde.Samo tako se može nešto srediti u ovoj korumpiranoj državi.
Mada koliko vidim da to ne odgovara vama i vašem najvećem navijaču.
 
Dule Vujosevic je Vranesu nasao
Nije mu istekao ugovor nego zbog ogranicenog broja stranaca u domacem prvenstvu Zeljko je odlucio da izabere Kabokla. Kaminski je sigurno bolji od Brazilca, ali trener ga je otpisao jos davno jer je bila vidljiva ta mrdjusobna netrpeljivost.
Hm Kaminski je skolovan kosarkas, kako postavlja bolkove u napadu lepota gledati, u prvoj utakmici finala mislim da je dobio 2 licne prilikom postavljanja u celoj El je dobio cini mi se jedan ili dva taka faula, odbrana je stvarno problem.
Brazilac brdo faulova prilikom postavljanja blokova.
U napadu Kaminski mnogo bolji, ali Brazilac pokretljiviji a verujem da se i Kaminski zamerio Obradovicu.
Videlo se da je besan dekoncetrisan , stranci ne mogu da igraju pd tim pritiskom da te trener izbaci cim pogresis to se u NBA ne radi.
Moguce da ce Brazilca da zadrze ko zna mozda napreduje u odbrani bem li ga
Ponitku mi nemoj dirate covek se baca, gine, onaj sudar za Brankom je meni ostavio najaci utisak odbise se jedan od drugog i nista nastavljaju.
 
Е сад питање око Алексе... кад изводи слободна бацања и помоли се и прекрсти... јел се и ви молите да погоди иако навијате за Звезду?
 
Pa vi ste stalno pričali kako ćete nas u ABA rasturiti nakon debakla u EL ali to su bile samo puste želje.I hvala Bogu nije u halama bilo incidenata,Poprilično mirne utakmice ako izuzmemo ono hvatanje za vrat,Jednostavno,dom penzionera je očitao lekciju KK Kamerunu,koja će se pamtiti i spominjati.a grobari spinuju i hejtuju iz nemoći pa ih moramo razumeti.Mi Zvezdaši se nikada nismo toliko hvalili kada smo pobeđivali jer znamo da se kolo sreće okreće,dok ste vi tako tresnuli u zemlju da dalje nema.
 
Gde covek vredja jesi ti pri cistoj svesti covece?
Jedino sto je napisao dom penzionera dobio kk kamerun. Ostalo nigde nista lose sta ti je?
Jesi se zbog kk kamerun uvredio?
Pogledaj malo postove tvojih saboraca grobara pa ces videti sta je vredjanje. Par pojedinaca bas imaju kucno vadpitanje....
 
doveden Plavsic iz mege
Kalinic u pregovorima da potpise na 2 godine
rokas ce produziti na jos godinu

i ako je istina bila bi senzacija Vasa Micic se mozda vrati(bio na proslavi Abe titule)

takodje pregovara se i sa Nikolom Jovicem
 
doveden Plavsic iz mege
Kalinic u pregovorima da potpise na 2 godine
rokas ce produziti na jos godinu

i ako je istina bila bi senzacija Vasa Micic se mozda vrati(bio na proslavi Abe titule)

takodje pregovara se i sa Nikolom Jovicem
O čemu se pregovara majke ti sa Jovićem?
Pa on tek sto počeo da igra u Majamiju
Micić možda se i vrati u Evropu ali baš u Zvezdu posle 2 osvojene EL, 2 mvpa da dođe u tim koji nenapada F4.
Čini mi se da ste malko opijeni od slavlja

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
micic na proslavi
menadzer mu je misko
oprobao se i video da to tamo nije za njega
pare mu nisu problem jer je za ovih godinu i nesto manje uzeo skoro pa 8 miliona

jovic je takodje navijac zvezde,pratio je polufinale sa megom uz miska u prvom redu
takodje bio na proslavi aba titule u kafani
takodje mu menadzer misko


takodje uz kalinica koji dolazi sigurno,ako dodas micica,bogami vec 2 ozbiljna igraca koji osete atmosferu i znacaj kluba
uz tea,rokasa
dovesce se i novi bek

gilespi,smart,lazarevic idu(pitanje je da li lazarevic ili ilic)
 
Tu je još Plavšić i ako uspeju Đurišića da dovedu.Nikad mi nije bilo jasno zašto Zvezda i Partizan ne uzimaju igrače iz ABA lige.Ima tu dobrog izbora.
 
Nazad
Vrh