SPORT-Opšta tema

Neznam da li pises kao moderator ili kao obican clan posto si me upozorio da te ne prozivam ili mi ne ginu Tenerifi.
 
Ja stvarno ne znam sta je problem da kazete da to davljenje nije normalno ni sportski ? Pravi divljacki potez. Ovako se vidi da se sladite sa tim sto nije normalno. A bitno da ste se kacili i osuli paljbu po faulu od lazica ramenom je gurnuo protivnika.
To je novi drugarski pozdrav jer se nisu pozdravili pre početka meča.Gde je tu Mutoglu koji stalno spominje košarku a njegovi puleni prvi krše njegove reči.Šta dalje.
 
To je novi drugarski pozdrav jer se nisu pozdravili pre početka meča.Gde je tu Mutoglu koji stalno spominje košarku a njegovi puleni prvi krše njegove reči.Šta dalje.
Mislim da imaju previse napaljenih drogiranih agresivnih crnaca, koje napune mrznjom i onda vidimo ovakve bljuvotine ( naneli, ledej, lesor...). Stvari koje nemaju veze sa kosarkom, a onda im smeta gruba odbrana lazica.
 
Posle sudije navlace na Partizanovu stranu


 
Povlačenje na 14s pre kraja utakmice na onakvoj utakmici niko normalan ne sudi.
To je isto kao da kažeš a jbga 2002.protiv Argentine sudije morale da sude Divcu ličnu.
Danas Željko slično izjavljivao.
Previše je ovo saopštenja, pritiska ne znam samo kog mog đoku sudije ili udruženje sudija više trpi i ćuti, neka kažu neće više sudimo derbije u ABA ligi neka sude inostrane sudije koje sude EL i ćao
Al kur tako onda ABA gubi smisao
Gde su saopštenja i jadikovanja i gostovanja u jutarnjem posle EL muda niko me sme da pisne jer će da lupaju kazne

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ma cisto da vam prepise da budete najtrofejniji klub na svetu. Da izlecite komplekse. Ne vidim drugo resenje.
 
svako normalna zna da u evroligi nas ili klub sa ovih prostora nema sta da trazi

jedino ako se ne sklopi tim kao prosle partizanov(ove ocigledno zelimir ne zna sa ovim igracima)+navijaci


prosle lesor i papapetru eno ih u panati fajnal for
Exum u dalasu na korak finala zapada
madar(nazalost povredjen) na fajnal foru
tristan u nba,igrac koji je bio smetnja zelimiru
 
No coment,svoje si pokazao.
Čekamo da Željko uzme ABA ligu pošto si ti to sve dogovorio.
Kako drugačije možete da uzmete ABA ligu nego logistikom.Kao što je Savič (ima i na snimku) tražio da se Ferel izbaci.Znači da niste ni zaslužili finale.Ali je to neko aminovao.Ja se vodim time da Rumenoglu ne sme da ostane bez trofeja jer i ovako počinje da pada u očima navijača a dobio je dobre pare.Verujem i da je obećao osvajanje ABA lige prilikom pprodužetka ugovora.Ali mu je svlačionica loša-nema više autoriteta.Da li vi verujete da na neki pošten način možete preokrenuti rezultat.Boljom igrom od Zvezde.Probajte da date 2 poseda više da vam ne smetaju sudije i problem rešen.Za razliku od vas Zvezda ima svlačionicu.Čak i Gilespi igra a znate koji je on kapitalac.
 
Nazad
Vrh