SPORT-Opšta tema

У реду, победила Звезда... али ово ми је и даље крљање него течна игра какву волим... Народ би рекао победа на силу... Партизан још слабији... али гледао сам само пред крај па ми је можда искривљена слика...
 
 
Ponitka je sve rekao.Postoji snimak gde se lepo vidi.I snimak što sam ja postavio ima verziju gde se ne vidi saplitanje Nedovića.
 
Uf, ovo polako lici na Aleksandrova, teske povrede nas tartu karijere.
Moze doci do potpunog oporovka.Ranije se kolena nisu radila artroskopijom nego ti naorave rez od 20cm.

Zuba Ronaldo, Nedved i mnogi drugi su tako operisani pa su igrali.Sa artroskopijom je to mnogo laksa operacija.

Kasnije je problem psihicke prirode kada ces se osloboditi od straha da se ponovo nepovredis.

Neko ostane taj strah i igraju u grcu.Sve je u glavi.
 
Poslednja izmena:
Ne znam zasto diskutuje o utakmici kada i slep vidi da ste pogurani u kljucnim momentima,ali sada vam to naravno ne smeta. A znali ste da isterivate pravdu o utakmici Partizan - Buducnost.
 
Moze doci do potpunog oporovka.Ranije se kolena nisu radila artroskopijom nego ti naorave rez od 20cm.

Zuba Ronaldo, Nedved i mnogi drugi su tako operisani pa su igrali.Sa artroskopijom je to mnogo laksa operacija.

Kasnije je problem psihicke prirode kada ces se osloboditi od straha da se ponovo nepovredis.

Neko ostane taj strah i igraju u grcu.Sve je u glavi.
samo da ga neisforsira Misko, mene to brine, neka se oporavlja po PSu.
steta sto nije igrao od pocetka sezone u Zvezdi imao bi sta da nauci od Teodosica kako na terenu tako i van njega
 
Ne znam zasto diskutuje o utakmici kada i slep vidi da ste pogurani u kljucnim momentima,ali sada vam to naravno ne smeta. A znali ste da isterivate pravdu o utakmici Partizan - Buducnost.
Jesi li ti gledao utakmicu.U ključnim momentima je Davidovac rešio.Mislim da sledeću treba da vas od početka gazimo da ne bude nagurivanja.onda vama ostaju te 3 da naguravate.Možda čak i sutrašnju nagurate jer na 2:0 teško da ćete prestići.A što se Budućnosti tiče-činjenica je da je pokradena i trebala je biti finalista.Zato vas molim samo vi nemojte o navlačenju.Mutoglu se na konferenciji ponašao kao usran golub.Kao da je neko iz zvezde komandovao zapisničkim stolom i on izgubi utakmicu zbog toga.Pa zar i zvezdi nije bilo isto vreme.
 
Jaooo Zorane nemoj da shvatis ovo kao uvreudu ali ti drugarski kazem hajde nemoj vise palamuditi. U zadnjih 6 minuta ste dali samo 2 poena iz igre( i to na 2+1 kad je vazduh faulirao Jaga a napad pre toga je bio nesportski faul nad Nedovicem za izjednacenje),sve ostalo preko slobodnih bacanja.

Meni je neverovatna cinjenica da vi navijaci zvede znate da je sve u drzavi namesteno,korumpirano itd itd... samo cu zvezdine pobede u bilo kom sportu ciste ko suza.
 
Hoćeš da kažeš da ta slobodna bacanja nisu trebala biti.Zar ne vidiš kako je Nedović sapleten.Zar ne misliš da ste oštrijom igrom dobijali faulove i da je to logično.4-i put za redom vas tučemo i to sve zahvaljujući sudijama.Pa ko je 40 minuta razgovarao sa sudijama-Mutoglu.
 
Jaooo Zorane nemoj da shvatis ovo kao uvreudu ali ti drugarski kazem hajde nemoj vise palamuditi. U zadnjih 6 minuta ste dali samo 2 poena iz igre( i to na 2+1 kad je vazduh faulirao Jaga a napad pre toga je bio nesportski faul nad Nedovicem za izjednacenje),sve ostalo preko slobodnih bacanja.

Meni je neverovatna cinjenica da vi navijaci zvede znate da je sve u drzavi namesteno,korumpirano itd itd... samo cu zvezdine pobede u bilo kom sportu ciste ko suza.
 
Necu da kazem vise nista,pogurani ste od strane sudija i tu se prica zavrsava. Sto se mene licno tice ja sam to i ovekivao,isto ce biti i sutra,osim ako nes bas ludacki ne bude isao sut,onda vam sudije ne mogu pomoci. Videcemo kako ces reagovati kad bude ovakvo sudjenje u nasu korist.
 
Jaooo Zorane nemoj da shvatis ovo kao uvreudu ali ti drugarski kazem hajde nemoj vise palamuditi. U zadnjih 6 minuta ste dali samo 2 poena iz igre( i to na 2+1 kad je vazduh faulirao Jaga a napad pre toga je bio nesportski faul nad Nedovicem za izjednacenje),sve ostalo preko slobodnih bacanja.

Meni je neverovatna cinjenica da vi navijaci zvede znate da je sve u drzavi namesteno,korumpirano itd itd... samo cu zvezdine pobede u bilo kom sportu ciste ko suza.
Gresis moderatoru, kad je sviran faul nad jagom a nije bio, nije dao kos jedva dobacio. Kod kosa plus slobodno je bio faul ko KUCA sa kukom ga je zabo dozer i ovaj ubacio 2+1.
A nisi mozda gledao mrtvu loptu i drzanje rukom davidovca pri skoku??? Na +1 za zvezdu 15 sek pre kraja. Niste realni ni malo, ali priznajem da boli kad vas najveci protivnik koji je fenjeras, fmp 2, klub koji ne postoji, iz predgradja, nakanta 4 puta zaredom vasu instituciju 😅😅😅😂😂😂😂😂😂
 
Nazad
Vrh