SPORT-Opšta tema

A zašto je to vaša briga?Prvenstveno on je najtrofejniji trener Evrope a uz to je još i Partizanovac.
To ne bi vas uopšte trebalo da se tiče.
 
Nije fejsbuk ali vidim da spremate mnoge izgovore a kao ne znate da zbog Mutoglua dobijate ABA ligu a mi KLS.Sad sam tek shvatio odakle tolika ljubav prema treneru koji ke osvojio 1 trofej od mogućih 6 a dobro plaćen i om i ekipa.Da vam nije Mutoglua počistila bi vas Zvezda,ne bi znali šta vas je snašlo.
Osvojio je najbitniji trofej pa ima kredita koliko zeli. Brini se ti za tvoj mutant privatan klub covic cove.
 
Nije problem da li ostaje zeljko ili ne, nego odakle lova. Izgleda da ce ostoja opet morati da udje u bulju vrhovnom da ovaj aminuje da bi se grobarici sladili malo kosarke i velicali mutanta od kk kamerun....
 
Klub iz predgradja, limenke.

Daleko je Makabi ispred vas.
sa tim milionima izraela kako i nebi ali usrali ih dangubic,simonovic i ostali nasi domaci igraci nekoliko puta :haha: :haha: :haha:

pojeli govno mnogo puta

evo sad im glavni igrac Lorenco Brown koga je zvezda dovela i iskopala iz kine pre nekoliko godina :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
jbg lova je lova eto i kluba,kao i vi :haha:
 
Gleda li neko NBA?
Meni lici da ce pasti metla Denveru, mozda Jokic i zaigra na OI.
jebo mee pas kad sam ustao jutros u 4h da pogledam

realno marej povredjen i denver tu nema sta da trazi,jokic ne moze sam,ostali su bili truba uvek

pa jos dodas kriminalno sudjenje u ovoj drugoj utakmici prvo poluvreme i to je to
da jednu ekipu nba svedes na 35p za 24 minuta igre to nema ni u diznilednu

Lazic i Ledey gledaju mec i neveruju sta sudije ne sviraju :haha: :haha:

ide to verovatno 4-0 kao i Finiks sto su pukli

mada inovinari u americi su iznenadjeni takvim sudjenjem i dopustanjem te igre minesoti i ako to dopuste do kraja bice metla svakom do prstena lagano 4-0
 
Minesto igra odbranu ebu kevu, Jokic jos nema status kod sudija kao na primer Embid i to mora da prihvati, njega mogu da svedu na manji broj poena ali jos vaznije na manji broj asistencija.
Vidi se koliko znaci Marej ali i mrsava klupa, gledao sam samo 5. utakmicu protiv Lejkersa i to samo kraj i ni ono nije delovalo ubedljivo.
 
ma slabiji su svakako ove sezone i ovako los roster ali nema jefa greena i bruca browna u ekipi
kazem marej povredjen a i ovako je losa forma i to je to

videcemo kako ce minesota izlgedati protiv ostalih ekipa,ovo sada deluje jezivo ako im sudije dopuste ovo....kazem bice svakom metla 4-0 do prstena
 
Lep je dogovor izmedju miska i covketa.

Kakav dogovor spominjes pa Avramovic promasi na kraju da je usla pobeda.Opet si se najeo bunika i lupetas.
 
Nazad
Vrh