SPORT-Opšta tema

Pa dao Vučko da smiri tribine

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
a bas vas smirio u pm

sad kad je zeljko tu prica je neda se zeljku

i sta onda ????

deca od 10 godina razumeju situaciju a vi ne


da dodam ne da vas smirio nego jos vise zakuvao situaciju

intelekt mizernih razmera to razume jer da je hteo drugacije nikad veliki zelimir ne bi seo na klupu

znaci koje to razmisljanje mora da bude da se ne kapira pranje para pa i preko navodnog velikog zelimira,meni zaista cudo
 
Niko nije negirao pranje para,pa danas sam postavio link o kao sponzorstvu koje ispalo da je pozajmic akoja će da se naplati preko suda sa sve kamatom
A pritom Ostojina jedna od firmi tom istom preduzeću davala neke pare.
Šta oni rade, šta mućkaju, kradu mozda nikada nećemo saznati možemo samo da se ovako do besvesti raspravljamo i delimo

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Звезда је победила Партизан. Победа чиста као суза.
Није ми касно како нисмо дали још пет шест комада...
Судија је навлачио за Партизан јер није штитио Недајеа :) . Одбрана Партизана га је оборила десетак пута а добила је један жути картон.

Показало се да се може и мора без Канге као и да Иванић нема видљив утицај на игру.

За следећу сезону би требало да се захвалимо Родићу, Катајиу, Иванићу, Канги, овом малом што трчи без главе, овом што га не даје...
Штета што ће Корејанац да оде а он је мотор екипе.

Ако се опростимо са пар играча и опет се буде стварао тим из почетка опет ће и следећа сезона да буде само пука обећања и оправдања... И сликање испред "гад фадерове" фотографије...
 
Treba organizovati okrugli sto sa svim domaćim sudijama i upravom Partizana.Prva tačka:Ako gurneš loštu pre protivnika u klizećem,možeš i noge da mu pokrješ-ne svira se ni faul ni penal.Ali samo za Partizan.Druga:ako držiš ruke iza leđa nuz telo i pogodi te lopta-svira se penal za Partizan.Nemoj da neki od sudija nije ispoštovao.
 
Konacno da se pokazali kvalitet i pobedili jednu cistu utakmicu,od koliko odigranih 3-4 ne znam vise ni sam. I sad ste toliko uspaljeni da vas je malo i mucno slusati.

Sto se Partizana tice videla se nemoc,neznanje i los kvalitet igraca,uprave i trenera kao i u predhodnim derbijima,samo ovaj put nisu imali srece kao na predhodnim utakmicama.
 
Партизан је стиснуо Звезду првих 25 минута... Шта би било да је дао гол... и да је смео да победи.... малтретирање целог тима од управе.... те ће да играју, те неће... па онда играће омладинци... па управа каже једно па каже друго....
Звезда је искористила то што је Партизан желео више да победи у Купу... да је Партизан отаљавао и играо на пенале била би другачија утакмица... Милојевић је већ био паркирао два Мурињовска аутобуса... али Партизан није загризао... и сам себе победио... онда кад је јурио резултат тад је све било готово... Звезда је могла да напуни мрежу Партизана... да је умела... зато сам и написао да је потребна реконструкција тима за следећу сезону...

Има много маторих играча... скоро сам негде чуо да је један причао како је Звездина игра под Бахаром била налик на европску игру.... наравно са играчима које је имао... Бахар (а немам неко лепо мишљење) је имао тешку опструкцију у самом тиму јер је избацио Кангу и Катајиа... натеран да игра са три нова играча која су дошла у тим из авиона... Матори играчи су бушили екипу... а после и управа кад се испало из Европе.... скуп тренер за сеоску лигу.... то је могао и предузимач из Италије.... нисмо морали да га отерамо... ово сада је отаљавање у сеоској лиги... где нико не сме да те победи....

Да би Звезда била европска мора се дебело реконструисати омладинска школа... па онда стручни кадар... па цео клуб.... а све то прво у ФСС-у... судијска организација.... али од тога нема ништа....
 
Poslednja izmena:
Konacno da se pokazali kvalitet i pobedili jednu cistu utakmicu,od koliko odigranih 3-4 ne znam vise ni sam. I sad ste toliko uspaljeni da vas je malo i mucno slusati.

Sto se Partizana tice videla se nemoc,neznanje i los kvalitet igraca,uprave i trenera kao i u predhodnim derbijima,samo ovaj put nisu imali srece kao na predhodnim utakmicama.
Mučna je ta tvoja konstatacija i pomalo uvređujuća da je ovo jedini derbi sa dobrim suđenjem.I juče je bilo itekako grešaka i to mnogo više na uštrb Zvezde ali je ipak Zvezda dala 2 gola i tu se priča završava.Tako i vi treba da uradite i dobijete utakmicu i ništa vam toliko neće smetati.Jedan primer jučerašnji.Milovanović je prekinuo utakmicu zbog baklje a Pavlović to nije uradio i vi ste poveli.Da je prekinuo Zvezda bi se trgla i pobedila kao i juče jer je bolji i kvalitetniji tim i fizički i psihički.Partizan ima kondicije za sat vremena-plafon.
Juče je Duljaj celo prvo poluvreme protestvovao kod sudija i opet je trebao da dobije žuti i radi mira u kući sudija nije to uradio.Aranđel je pošteno nagazio igrača zvezde i samo što ga nije pljunuo što simulira a zna šta je uradio.A o početku utakmice ne vredi ni komentarisati.Šta misliš ,dali su loptu zvezdi.Tu su naši pogrešili pa su trebali vratiti pa su se trebali celu utakmicu dodavati Jovanović i Glazer.
To će isto tako i Mutoglu raditi u ABA i samim tim podizati tenzije jer tu on dobro pliva jer ga sudije ne diraju ali je Partizan u košarci kvalitetnija ekipa od Zvezde.Zvezda da bi dobila Partizan,mora da je izuzetno motivisana ili nema pobede.Mada me ne bi čudilo da neko kiksne u polufinalu.I dalje ostajem pri tvrdnji da Partizan dobija ABA a Zvezda KLS i to sve zahvaljujući Mutogluu.
 
Биће тешко у кошарци... има да буде муљања и подметања... Али хајде да прво прођемо Мегу и да поправимо форму....
 
Konacno da se pokazali kvalitet i pobedili jednu cistu utakmicu,od koliko odigranih 3-4 ne znam vise ni sam. I sad ste toliko uspaljeni da vas je malo i mucno slusati.

Sto se Partizana tice videla se nemoc,neznanje i los kvalitet igraca,uprave i trenera kao i u predhodnim derbijima,samo ovaj put nisu imali srece kao na predhodnim utakmicama.
Mucno je itekako slusati i vaseg vodju navijaca mornara, pa ga citamo ovde godinama. Nebo je granica i ostale fore za malu decu.
 
Mozda je AV tako naredio.
Av je unakazio sd Partizan sem kk kluba.On je postavio svoju upravu u fk, unakazio ekipu.Treneri su odlazili zbog debila u uparavi i korumpiranog saveza.

Kad su uspeli da otreraju neke trenere i skaute koji su radili nekoliko decenija u klubu i nalazili talentovane klince i stavarali igrace.

Da li je potrebno jos nesto da bude na vasoj strani?

Sipali vam silne € u klub i jedva pobedite nikad kilaviji Partizan.U evropi sluzite za gol razliku.
 
Nazad
Vrh