SPORT-Opšta tema

Cuvajte se vi Rvata, doci ce vam glave. Gadan raskol na tribini i ponocna saopstenja.
 
Otkud Cigani da skandiraju Uprava napolje posle Studentskog centra.
Mada se Ćoki odmah pojavio u medijima da kaže da on nije kriv. :haha:
 
Poslednja izmena:

Mislim da je ovo realno stanje u Zvezdi, dolazi iz pera navijaca Zvezde.
Voleo bih i slicnu analizu za Partizan da neko napise
 
Dva derbija za 4 dana. Prvo prvenstvo, zatim kup.
Nešto im moramo dati.

Mislim da je ovo realno stanje u Zvezdi, dolazi iz pera navijaca Zvezde.
Voleo bih i slicnu analizu za Partizan da neko napise
Izgleda da Zvezda nije namerno izgubila od Efesa ako pogledaš sinoćnu utakmicu.
A Čovke izgleda dobija zamenu samo nije rekao kad.
U vašem taboru je sve OK-nema turbulencija ni u FK mi u KK.
 
Meni nije jasna igra od sinoc i protiv Efesa .
Mislim da ce ZVezda ako ode Covic ali bude postavljen covek pa bem li ga kog kalibra, dal neko kao Ostoja, ipak Covica ocigledno niko ne sme da dira jer je peziveo Milosevica, Dos, Kostunicu, Nikolica pa sad i Vucica, on je ocigledno vrstan politicar ume da sacuva sebe ali u Zvezdi nema rezultata.
Ovo osvajanje ABA lige, KLSa, kupa to macki o rep, bar da je u EL bilo neceg malo boljeg.
Ove godine oba kluba nikad vise para a losi rezultati.
U FK vidim po naslovima Nadj napustio
u KK e to ce da vidimo kako ce da igraju, svasta moze da se desi, nije izgleda Vucicu trenutno prioritet sport
 
Covica ce zvalonja isterati iz czv

pricao sam vec kako je situacija isla pa kad nije mogao u zvezdu bata andrej otisao u partizan

e sad je puko 60mil(samo na papiru) a rezultata nigde

sad ovaj preko Drcelica stize u zvezdu

covic se vraca u fmp


sve su to ista govna da se razumemo
 
Meni nije jasna igra od sinoc i protiv Efesa .
Mislim da ce ZVezda ako ode Covic ali bude postavljen covek pa bem li ga kog kalibra, dal neko kao Ostoja, ipak Covica ocigledno niko ne sme da dira jer je peziveo Milosevica, Dos, Kostunicu, Nikolica pa sad i Vucica, on je ocigledno vrstan politicar ume da sacuva sebe ali u Zvezdi nema rezultata.
Ovo osvajanje ABA lige, KLSa, kupa to macki o rep, bar da je u EL bilo neceg malo boljeg.
Ove godine oba kluba nikad vise para a losi rezultati
.
U FK vidim po naslovima Nadj napustio
u KK e to ce da vidimo kako ce da igraju, svasta moze da se desi, nije izgleda Vucicu trenutno prioritet sport
i u svim ostalim klubovima je vise para,nezam kako to ne kapirate

kako moze biti manji uspeh osvajanje drzavnog sampionata i kupa ili uci u top 8 i izgubiti
 
Pa jedan top8 šta je to?
Drugo u kojoj konkurenciji se osvajala ABA Partizan bio na aparatima, ostale ekipe sem možda Budućnost su prosek.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Covica ce zvalonja isterati iz czv

pricao sam vec kako je situacija isla pa kad nije mogao u zvezdu bata andrej otisao u partizan

e sad je puko 60mil(samo na papiru) a rezultata nigde

sad ovaj preko Drcelica stize u zvezdu

covic se vraca u fmp


sve su to ista govna da se razumemo
U pravu si 100% samo neki to ne priznaju.Danas velika svecanost na JNA otvoren shop KK sekcije uz prisustvo legendi iz 92 godine,uz velike govore o svetloj buducnosti.Sve je super ali niko da spomene ime coveka koji je rukovodio klubom i stigao do trona evrope.
 
U pravu si 100% samo neki to ne priznaju.Danas velika svecanost na JNA otvoren shop KK sekcije uz prisustvo legendi iz 92 godine,uz velike govore o svetloj buducnosti.Sve je super ali niko da spomene ime coveka koji je rukovodio klubom i stigao do trona evrope.
NARKO BOS RADOJICA NIKCEVIC. Naj veci trgovac drogom tog vremena i Eskobarov prijatelj je tada bio predsednik KK Partizan, a znatnu lovu ulagao i u FK.
 
Nazad
Vrh