SPORT-Opšta tema

SRAmotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Sto bre igrate vise?? Za koga ??? Idite tamo gde vas cene, kad vas vec hoce, vidite, tamo gde huligani i ostali ''ljudi'' nemaju svoj deo nema ni podrske... Ja da posle zlata, me niko ne doceka(1500 ljudi u gradu od 3 miliona)??? Uhhh, Javno bi sve svima rekao u lice!!! Mi ne zasluzujemo ni da imamo ovakve igrace :((((((((((
 
Sam docek je velika sramota , kako i u koje vreme je organizovan dosta je i bilo ljudi . Da ima ikakvog reda osstavke organizatora bih bile podrazumevane . Beograd dezurni krivac ,nadam se da su neki prisustvovali doceku pa na osnovu toga i kritikuju .Trebalo bih znati da je Bg pre svega industrijski grad i da vecina u 14h ne moze da prisustvuje doceku ,jedan deo uopste i ne zanima sport , trebalo bi znati i da ti mladi koji se prozivaju velikim delom u 14h kazu dobro jutro ... Ne znam koliko je njih iz unutrasnjosti bilo na doceku , znam kad su politicke tribine da stigne stotine autobusa , ne mogu svi ni da udju u Arenu gde li su sad ,mozda pisu komentare drugi je kriv nisam ja ...
 
Ma da se mi samo veceras ne izbrukamo. Ako i izgubimo, (a izgubicemo sigurno) nije ni sramota. Ludogorec je bar po imenima daleko bolja ekipa, ali ako izgubimo zbog nezalaganja i zezanja na terenu onda glavu dole.
 
Rezultat nam daje sansu u Beogradu za prolaz dalje, ali bilo bi bolje po nas da je bilo 1 : 1. Mislio sam zbog zvucnih imena da ce nas razbiti ali nesto i kod njih skripi. U Beogradu moze da nas izvadi domaci teren i publika, ni oni nemaju sta da izgube. Bice gadno.
 
Koliko su oni bili nesposobni da nam daju gol toliko smo mi imali srece da ga ne primimo, ali isti odnos ce biti u bg najvise 1 gol po utakmici. Jedino ako se dogodi cudo pa meni za inat igraju produzetke, ali bez obzira ako do 60 minuta ne daju gol, igrace produzetke, jer je malo vremena od 60 do 90 minuta ako neko pogresi da ispravlja gresku posle.. Ocajna igra nasih, naspram novci koje primaju!
 
Za Partizan jedini izrod u familiji :cool:
 
Poslednja izmena od urednika:
Ako gospoda u kopackama prodju nase komsije dobice 4 miliona evra bez ulaznica tv prava - ako im je to nista neka se znate vec sta...:osmeh:
 
.jpg
Mamadu M'Bođ provešće narednih nekoliko dana na probi u Zvezdi, a nakon toga će se odlučivati hoće li ostati u klubu. Ovaj momak ima 21 godinu i do sada je za svoju ekipu, Sakr Ker, odigrao samo tri zvanična meča u tri sezone.:haha:::samo bes::
 
Jos malo pa pocinje "boj" sa Bugarima. Bice gadno, ni jedan tim nema sta da kaklkulise. Krecu od nule, ali nadam se a i zelim da prednost domaceg terena odradi svoje.
 
Kazu, da partizanu nije biti ili ne biti, pa dali jeste ili nije videcemo na terenu, ako su opet trgovali kao sto umeju, bice bruke!!!
 
2:2 poluvreme, a jeste li videli kako se prodaje utakmca....??? Lepo sam ja rekao ako ne trguju proci ce, ali draze im je da trguju, taj isti trajkovic je to isto radio u fk vojvodini, pa je jedno vreme bio odstranjen, pa kad je video da nece kako on misli uozbiljio se malo, ali avaj, opet je poceo da radi po svoje!
 
Ma daj molim te kakve njihove pripreme, oni su se provodili na pripremama, e moj treneru ti i tvoje pripreme, a igraci jedva da mogu do 65 minuta da ti igraju....Srecom smo ispali, jos i u kvalifikacijama za evropu da ispadnemo i bice dobro, valjda ce data nekom doci iz pozadine u glavu, da se pripreme vrse k o n d i c i j s k i, a ne ko ce vise devojaka da uvuce u krevet, boli njih ona stvar, oni ce da prime 3000 evra tako da im je svejedno!!!! Znaci ove godine nemaaa domaceg fudbala, hoces zivce da sacuvas gledaj evropski fudbal.....I sta se vade na iskljucenje tri dobre prilike imali samo jednu da su iskoristili bilo bi sve u redu.... Ovi bre i 150 utakmice da igraju nece izdrazati do 70 minuta....More trcali bi oni meni pa bi pitali jel treba jos... Cekam bolje dane
 
Nazad
Vrh