SPORT-Opšta tema

Da, dobra generacija fudbalskih virtuoza, a interesantna stvar je da većini njih ime (prezime) počinje slovom R...

- - - - - - - - - -

Danas u 16h, još jedan težak susret za vaterpoliste Srbije. Ovaj put protivnik je ponovo komšija, a to je reprezentacija Hrvatske. (Prenos na RTS-u).

U 17:15h, fudbalska mlada reprezentacija, popularni "orlići" u prvom kolu evropskog prvenstva, u pokušaju da odbrane titulu odmeriće snage sa Ukrajinskim vršnjacima. (Prenos na RTS-u)...

Sat kasnije, tačnije u 18:15h, mladi košarkaški reptezentativci Srbije igraju protiv Turske meč koji bi ih u slučaju pobede, odveo u finale Evropskog šampionata. (Nema potvrđenog prenosa)...

Za ljubitelje odbojke danas je tu svetska liga..

- - - - - - - - - -

Još jedna utakmica bez pobede za naše vaterpoliste, ali ovaj put bar nismo izgubili, na kraju je bilo 8:8. Zakomplikovali smo sebi situaciju, pred meč sa Španijom...

- - - - - - - - - -

N naši mladi fudbaleri nisu uspeli da pobedom započnu takmičenje. Ukrajina - Srbija 1:1...
--------------

Nažalost, mlada košarkaška reprezentacija Srbije nije ušla u finale izgubivši od Turske 66:53...

--------------

Sve u svemu, nešto bolji uspeh nego pre par dana...
 
Poslednja izmena:
Cestitamo za bronzuuuu :osmeh:

- - - - - - - - - -

Pozvao bih sve drugare zvezdase da navijamo ove godine za nase prestavnike u kup uefa, jedna zemlja jedan navijac kao cela nacija :D Za zemlju Srbiju :veseljak::
 
Haaahahahhaa ja sam mislio i na ligu sampiona al dobro hhaha :D eh sad u velikoj guzvi jedva stignem da vidim novosti, ali za neki dan aktivnost ce biti povecana :D. Nego nema nam ga kolega Dusko...
 
Nego nema nam ga kolega Dusko...

Tu sam, samo Vas posmatram. Iskreno receno nema sanse da prodjemo Ludogorec. Pa tamo je sve "legija stranaca". Imena kao sto su: Zunior, Kaisara i Marselinjo iz Brazila, Francuzi... Aleksandar Borte i Ansient, Tero Mantula je iz Finske, Fabio Espinjo iz Portugala, Spanac... Danijel Abalo, Bezjak je iz Slovenije a Holandjani su Jeroen Lumu i Virgil Misidjan tesko je nadigrati i jacim klubovima od Partizana. Isto tako je vazno i to da je Ludogorec privatizovan i tamo igraci drugacije gledaju na obaveze i igru prema gazdi (Kirilo Domuscijev) koji ih placa, za razliku od nasih igraca u nasim klubovima.
 
Poslednja izmena:
Cestitamo za bronzuuuu :osmeh:

- - - - - - - - - -

Pozvao bih sve drugare zvezdase da navijamo ove godine za nase prestavnike u kup uefa, jedna zemlja jedan navijac kao cela nacija :D Za zemlju Srbiju :veseljak::
Cuka i Vosa su vec prezaljeni. Za Jagodinu i mogu, ali za ove vestacke sampione nikad. To je jace od mene. Cekacemo Zvezdu dace bog sledece godine.
 
Ludogorec "čuveni" potencijalni protivnik Partizana izgubio u prvom kolu, i to od novajlije u ligi... Kad naši stručnjaci i treneri, sa ovoliko poštovanja pre utakmice počnu pričati o Ludogorecu, Černomorecu i sličnim "poznatim" klubovima kao favoritima, jadan je naš fudbal... Zamislite šta bi tek bilo da se kao protivnik pojavi neki "pravi" klub...???
Stvar je u tome da oni nikako ne mogu da budu toliko dobri, ali ni ne moraju, jer su ovi naši dovoljno loši...
 
Poslednja izmena:
Ipak Nemci izjednacise pred sam kraj.::jako_besan:: Srbija 2 : 2 Nemacka. Nasi momci (do 19 god. starosti) u sledecoj utakmici moraju dobiti Bugare.
 
Svako ko ne odgovara pulenima misje KARAdzic-a leti napolje, i on ce proci kao drulovic, djukic, antic, itd. A nemci su nemci, sa njima moras oprezno i kad se zavrsi utakmica, i dok ne napuste teren golman ne sme da mrda od gola, sta ga znas, mozda svirnu neki a sudija prizna!!! Nikad nisu mogli s nama bez sudija, ali nikad, pljunuti Spanci!

- - - - - - - - - -

Partizanu ce cini da je izbegao bruku, jesam navijac, ali za 5000 evra kolika su im mesecna primanja, ja ili bi napunio protivnika ili bih skinuo dres i rekao da "NE ZASLUZUJEM'' da igram fudbal!!! Znaci, muka mi je vise od njih, ali muka mi je, neopevane **greška, sreca te su daleko inace, ja bi im svima skinuo dresove i napolje iz kluba, dajte klince neka igraju, bar ce deca da igraju svim srcem!!!!
 
Žao mi je zbog nerešenog rezultata i ako izuzmemo crveni karton pogrešno dosuđen, ostalo je manje-više bilo korektno. Mislim da su momci danas ubedljivu pobedu propustili kroz nekoliko jakih neiskorišćenih šansi. I onda po starom fudbalskom pravilu, ako svoje šanse propustite, kazna obavezno usledi. Šteta, mogli smo ih lepo rezultatski potući...
 
Mislim da ce se sve ispraviti protiv Bugara. Setimo se mi stariji samo utakmice sa Svabama :

1976. Beograd: Jugoslavija – SR Nemačka 2:4 (2:2, 2:0)
Polufinale Kupa UEFA (bivši Kup evropskih nacija): Jugoslavija je pogocima Danila Popivode i Dragana Džajića povela sa 2:0, aktuelni prvaci sveta su, čini se, na kolenima. Međutim, Nemci prvo smanjuju na 2:1, a onda u finišu regularnog dela utakmice preko ”rezerviste” Ditera Milera izjednačuju rezultat. Fatalni Miler sa još dva gola u produžecima raspršuje snove talentovane generacije jugoslovenskih fudbalera o osvajanju titule prvaka Evrope pred domaćom publikom.

Nikada necu zaboraviti kako je nas selektor Ante Mladinic vukao za rukav na poluvremenu (kada se odlazilo na odmor) Helmuta Sena, kao ono "vidi sta Vam radimo" a na kraju smo svi sagli glave. I oni na terenu, stadionu a i mi ispred TV-a.
 
Debakl nasih klubova 0 od 3 , slavni dani nase proslosti...
105344446720502362057768.jpg
 
Не бих рекао дебакл,него показатељ неискуства и лоше припреме..Сва 3 клуба су доказала вечерас да су могли глат да прођу даље ал неискуство чини чуда.Јагодина је била боља целу утакмицу и буквално из једне шансе су примили гол,и то против бар 5 пута богатијег клуба...
Чукарички добио у Аустрији,а и шта смо могли очекивати од клуба који је до јуче играо другу лигу,који је тек стављен на ноге приватним капиталом и велике ствари се очекују ако наставе овако да раде..
Војводина само гол фалио да анулира резултат из Словачке,победа од 3-0...То је показатељ неискуства,млади тимови,лоше управе и прелазни рокови...Ипак има наде за нас само да се мало озбиљније прионе на посао.
 
Nazad
Vrh