SPORT-Opšta tema

Ferel je zasluzio tehnicku.Namerno udaranje Avramovica, posle divaljanje kod klupe.

Vi osvojiste titulu sa trokorakom Berona, da cujem komentar Zoki.

Svi ocekuju razne incidente i pritisak sa crvene strane. Potezanje stolica, nasrtaji na igrace i ulazak na parket, pljuvanje... Molim te Zoki za komentar za te dogadjaje.
Kod te namerne udario je avramovica i ispravna je odluka. Kod onog suta pantera produzena noga nije bio faul nego tehnicka za pantera, ostalo se ne bi onda desilo....
 
Ferel je zasluzio tehnicku.Namerno udaranje Avramovica, posle divaljanje kod klupe.

Vi osvojiste titulu sa trokorakom Berona, da cujem komentar Zoki.

Svi ocekuju razne incidente i pritisak sa crvene strane. Potezanje stolica, nasrtaji na igrace i ulazak na parket, pljuvanje... Molim te Zoki za komentar za te dogadjaje
Kad je Beron igrao za zvezdu nisam pratio košarku ili tek po nekad.
Izuzetna glumačka ekipa Ledej,Panter,Avramović.
Ako bi se desio slučaj ovakvog nastupa Savića,siguran sam da bi utakmica bila prekinuta jer bi Saviću bila mala hala.I ko tu izaziva navijače.
 
Savic je izbacen , pusti ti glumu.Pitam te za trokorak i za incidente u pioniru.Nemoj da izbegavas pitanje nego odgoviri.

Nisi pratio kosarku.🤣

Kad je Nelson tresno Milutinova tada nisi skakao sto se mogo povrediti reprezentativac.

Kad je Lesor hteo da bije Petruseva nije moglo da se zivi od vas.


https://nova.rs/sport/kosarka/zvezda-partizan-aba-liga-finale-pionir/
 
Poslednja izmena:
Ni to za Milutinova ne znam.Prekinuo sam da pratim nakon raspada Juge.Počeo sam da intenzivnije pratim kada sam počeo da pišem u ovoj temi.Pogledaj kada sam počeo pisati i videćeš da nije tako davno.Košarku skoro da nisam pratio a u fudbalu sam pratio evropske utakmice.Domaće prvenstvo nisam pratio.Sada pratim sve.
 
Serija nije ni pocela, a vi vec prizivate nemire. Na utakmici sa Buducnosti ste sve vreme pogrdno skandirali Zvezdi i Covicu. Oko iskljucenja Savica napravljena lepa kompezacija. Iskljucen Savic i naj bolji igrac Buducnosti. Ne komentarisete sudije koje su delegirane za naredne utakmice, a i zasto bi kad imate kontrolu nad njima. Sto se tice igranja u Pioniru. Jedan od razloga je taj sto Zvezda tamo ima vise termina za trening, a sto joj je u areni uskraceno zaslugom Partizana. Naravno da ce atmosfera biti naelektrisana i naravno da ste napunili gace. Ulog je velik jer branite ugled celog sportskog drustva Partizan. Ne pratite i ne interesuje vas vise ni jedan sport.
 
Serija nije ni pocela, a vi vec prizivate nemire. Na utakmici sa Buducnosti ste sve vreme pogrdno skandirali Zvezdi i Covicu. Oko iskljucenja Savica napravljena lepa kompezacija. Iskljucen Savic i naj bolji igrac Buducnosti. Ne komentarisete sudije koje su delegirane za naredne utakmice, a i zasto bi kad imate kontrolu nad njima. Sto se tice igranja u Pioniru. Jedan od razloga je taj sto Zvezda tamo ima vise termina za trening, a sto joj je u areni uskraceno zaslugom Partizana. Naravno da ce atmosfera biti naelektrisana i naravno da ste napunili gace. Ulog je velik jer branite ugled celog sportskog drustva Partizan. Ne pratite i ne interesuje vas vise ni jedan sport.
Nemira ce biti.Prosle sezone ih je najavljivao licno cova.

Vasi su potezali stolice i ulazili na teren i nasrtali na igrace.
 
Како су наместили судије биће ова серија пуна саопштења... Осим ако судије не праве грешке како ћокију одговара.
Волео бих да све буде регуларно и да Звезда победи 3:0.

А што се тиче сезонских карата... како то одједном 13 иљада из Арене стане у 7 иљада у Пиониру?
 

Bitno da vam je ovo strava....Podsmevanje i uzivanje.....Kad smo kod Milutinova, pa navijaci Partizana su ga ispljuvali sad zato sto je trazio plate zaostale, a ovamo se uplasili kad je pao jadnicak, pa jbt nije od secera, spremni su to ljudi majku mu
 
Ni to za Milutinova ne znam.Prekinuo sam da pratim nakon raspada Juge.Počeo sam da intenzivnije pratim kada sam počeo da pišem u ovoj temi.Pogledaj kada sam počeo pisati i videćeš da nije tako davno.Košarku skoro da nisam pratio a u fudbalu sam pratio evropske utakmice.Domaće prvenstvo nisam pratio.Sada pratim sve.
Ulazim retko da vidim jeste li poceli raspravljati o evropskom fudbalu, lige sampiona, neprikosnovenog Bayera Leverkuzena na celu sa Xavi Alonsom ili neceg zanimljivog iz sveta sporta i konstantno nailazim na neko sranje od debata o Zvezdi i Partizanu koji su na najnizem nivou ikada ako je prica o fudbalu.
Tako da je moje misljenje Zorane da si nacinio veliku gresku kad si poceo opet pratiti takva sranja u sta su politicari i politika upleteni do guse!👍
 
Zato nas fudbal nepratim vec duze vreme, cak i reprezentaciju, ucesce na Evropskom od strane nase reprezentacije, moja predvidjenja bicemo za gol razliku jer nemamo odbranu.
Juce gledah malo drugo poluvreme rukometa Srbija Spanija, opet propustamo veliko takmicenje
 
Ja vise volim da gledam nasu ligu nego ligu sampiona, vise volim da gledam seoske lige nego nasu ligu. Nekako imam utisak da sto manje para igra se iskreniji fudbal. Mozda zato sto sam i sam igrao u tri kluba beton lige pa uslo u krv taj seoski fudbal....
 
Nazad
Vrh