SPORT-Opšta tema

Koliko je lepsa tema bez spamova i praznih prica. Hajmo sad lepo sve iz pocetka. :)

Da li je neko gledao LŠ sinoc i kakva su mu ocekivanja?
 
Koliko je lepsa tema bez spamova i praznih prica. Hajmo sad lepo sve iz pocetka. :)

Da li je neko gledao LŠ sinoc i kakva su mu ocekivanja?
Bio sam ubedjen u život da će to biti dva velika iksa i gol gol i nisam odigrao nisam stigao nije mi dobro a tako bi ih lepo zakačio oba meča gol gol iz aviona čak sam očekivao da daju iz keca u x illi iz dva u iks a samo ikseve gadjam u fudbalu godinama ali zakasnio sam

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Zeljku Obradovicu ukida se suspenzija KSS zbog zastarelosti slucaja, a sve povodom neigranja Partizana zadnje dve godine u kosrkaskoj ligi Srbije.
 
Postovani ljubitelju sporta Coci sve sto nema veze sa sportom bice eliminisano. :)
Dobincann zatvori temu na mesec dana i veruj mi da da ćeš uraditi pravu stvar ovde svega ima samo s od sporta nema zacementiraj ovo dobro ljudi su totalno iscrpljeni i verujem da će svima prijati jedna ugodna pauza gde bi poljoprivrednici mogli da umesto nepotrebnog četovanja da se vise posvete stvarima koje život znače hvala ti zatvaraj i spuštaj zavesu i vreme je za banju Vrujci

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Kad vec brises, izbrisi i postove koji spominju kladionicu. To tek nema veze sa sportom, a mislim da je neko otvorio posebnu temu o kladionici i kladionicarskim malverzacijama.
 
Dosta navijaca zvezde navija da pobede da se sto vise istrosimo pred pred aba zavrsnicu. Bar tako pisu po komentarima.
 
Onda bolje da Partizan izgubi od Valensije.Ionako nemaju šanse ako prođu dalje a i da Cigani ne pričaju posle kako su nam oni pomogli da prođemo.Mada ja ne sumnjam da će Cigani izgubiti od Efesa.
 
kao navijac Partizan, navijam za ZVezdu da igra muski da nespustaju gace, ako pobede pobedili su ako izgube izbuli su, Partizan hm pa po meni bolje da izgubi od Valensije i zatvori pricu sa Evroligom, ako sam dobro razumeo i da bude 10. igrace na strani a tu nema sanse, mzoda ejdino ako se nekako pogodi Makabi pa da se igra u BG pred praznim tribinama(neko mi rece ima i ta varijanta, ali nisam se bavio ni kalkulacijama anisam ni gledao emisije niti citao sta treba sve da se desi da bi bio 10.) Prosto svoju sansu je isputio i to je to.
Treba se okrenuti ABA ligi, KLSu ako se vec igra i da se tu pustaju nasi igraci i normalno videti sta sledece sezone
 
kao navijac Partizan, navijam za ZVezdu da igra muski da nespustaju gace, ako pobede pobedili su ako izgube izbuli su, Partizan hm pa po meni bolje da izgubi od Valensije i zatvori pricu sa Evroligom, ako sam dobro razumeo i da bude 10. igrace na strani a tu nema sanse, mzoda ejdino ako se nekako pogodi Makabi pa da se igra u BG pred praznim tribinama(neko mi rece ima i ta varijanta, ali nisam se bavio ni kalkulacijama anisam ni gledao emisije niti citao sta treba sve da se desi da bi bio 10.) Prosto svoju sansu je isputio i to je to.
Treba se okrenuti ABA ligi, KLSu ako se vec igra i da se tu pustaju nasi igraci i normalno videti sta sledece sezone
Ti si najrealniji Partizanovac na forumu.Tu nema diskusije.Ono što Partizan može da uradi ako se slože kockice je da eventualno prođe plej in i onda ga zgazi Real jer robija ne može da ih dobije.Gledao si kako je Zvezda igrala protiv njih i to dosta oslabljena.Partizan može da tuče Real,u to sam siguran ali ne sa Robijom.
Za one koji sumnjaju u pobedu Zvezde.Sve zavisi od Janisa.Ako još ubaci Tompkinsa a vidi se da on nije mačiji kašalj i Hanga nastavi,Jago se vraća polako,Teo nek igra koji minut.Janis od svih pravi igrače koji mogu da odrade posao-Dalibor,Lazarević,Tobi..Zato su se mnogi saplitali o Zvezdu samo što nije to iskoristila a jedan od slučajeva je i Gilespi protiv kojeg Robija nije imao rešenja.
A i mislim da će Zvezda dobiti direktivu da ide na pobedu.
 
I na kraju vas tuče Valensija koja takođe ima šanse
Jeste spremili zastavice večitog rivala,pićence mezence.Kolega Mornar-prognoza ali pre utakmice.
 
Nazad
Vrh