SPORT-Opšta tema

Teška utakmica sinoć ali bitno da se pobedilo i da smo dobili par igrača koji su vratili potrebno samopouzdanje.
 
Nego Cigani ni reč da prozborite o podatku da je država prebacila vašem kk državni projekat preko kss novih 4,5 miliona evra koji nisu predviđeni vašim budžetom,znači još dodato na ceo vaš budžet.Ajde proverite malo i kažite nam nešto o tome.
Koliko god da je uplaceno u kk zvezdu manje je nego ove sezone u kk partizan. Ne trebaju mi finansijski ozvestaji novina, covica i ostoje, nego gledam po igracima i njihovim platama. Tako da o novcima nemojte vi grobari da se javljate i ko je drzavni projekat. Kada bi ste se finansirali iz sopstvenih izvora od karata i ulaznica ne bi igrali ni aba 2 ligu....
 
Glavno da se vi finansirate iz sopstvenih izvora,verovatno Ćoki upumpava svoju lovu.Samo je simptomatično da za ovih 4,5 mil.evra svi ćute kao zaliveni,i vlast i Zvezda.
Sada nema saopštenja,ne javlja se Ćoki.
 
Glavno da se vi finansirate iz sopstvenih izvora,verovatno Ćoki upumpava svoju lovu.Samo je simptomatično da za ovih 4,5 mil.evra svi ćute kao zaliveni,i vlast i Zvezda.
Sada nema saopštenja,ne javlja se Ćoki.
Gde sam ja napisao da se mi finansiramo iz sopstvenih? Nego vi napadate zvezdu od prevelike mrznje a ne vidite i ne priznajete sopstvene krimose iz vasih redova...
 
A Teodosić je izuzetno kulturan.
Zašto :unsure:
Po muljanju ste odavno poznati.Vas bivsi igrac je koji je igrao pre nekoliko godina sam priznao da je dobijao pare na ruke.
Što Panter i Mutoglu ne priznaju a s obzirom kakav vam je sastav ima tu toga još.Smešno je što ste ubeđeni da je vaš tim jeftiniji od našeg po platama i još više ubeđeni da je Jago plaćen više od Kabokla,Kaminski od Bolomboja.Svaki vaš igrač je skuplji od našeg najskupljeg a nemate pojma odakle pare ili je to iz istog bakomata iz kog mi uzimamo.
 
Jel si video Teodosićevu bolesnu facu prilikom namerne lične na Lesoru, bilmez hteo da ga isprovocira ali mu nije upalilo
 
Lesor je samo jednu živuljku zaboravio da napomene a to je Orangutan-on lično glavom i bradom.
Jel si video Teodosićevu bolesnu facu prilikom namerne lične na Lesoru, bilmez hteo da ga isprovocira ali mu nije upalilo
Nisam ali sam njegove gledao celu utakmicu.Ne bih suđenje komentarisao i opravdavao poraz ali se očito navlačilo za PAO.
 
Nazad
Vrh