SPORT-Opšta tema

Nije bilo baš onako kako sam priželjkivao, ali bar sam uživao u utakmici i iskreno navijao.
 
Poslednja izmena od urednika:
U prvom poluvremenu,kao da je bio neki drugi tim Brazila,valjda ih je nasopao Scolari na poluvremenu,pa su se malo uozbiljili.
 
Slozio bi se sa ostalim clanovima da je ovo sramotna pobeda Brazila u drugom poluvramenu hrvati bili bolji,ako ovako Brazilci budu igrali sledeci malo ozbiljniji protivnik ima da ih pregazi.Da dodam kolegi @kimi takve komsije posle svega ne bi pozeleo u životu a kamoli bodrio al to je sloboda misljenja i opredeljenja.
 
Mislim da bi moderatori trebali da opomenu i da je ovo tema sporta,a ne prepucavanja,....
Ko koga Mrzi i voli je njegova licna stvar,ovde je rec o sportu i o dva tima koja su otvorila prvenstvo sveta u fudbalu,...
Gledano u globalu utakmica je bila 0,par sansi i to je,ja licno sam navija za brazil i drago mi je sto je doso 1,ali iz sportskog ugla gledano skroz nezasluzena pobeda i skroz izmisljeni penal,kazem opet bez obzira na na imena reprezentacija,gledajmo utakmicu kao da su dva nepoznata tima....
Videcemo sta ce veceras i kakva ce utakmica biti izmedju Spanije i Holandije,nadam se da ce da prsti...

:ppozdrav:





@kombajner sve to stoji,a ni @kimi nije rekao da voli covek Hrvate,samo dao svoje misljenje o utakmici.....
 
Nemam ja tu šta da menjam mišljenje,i u predstojećim utakmicama ću bodriti i Hrvate i Bosance :bravo: Zašto bih navijao za tamo neku Španiju,Englesku ili Meksiko...

Lepo kaže kolega Petar,ostavimo se prepucavanja,jer se ona u vezi ovih stvari razvlače,rastežu i bude ko zna čega do kraja.Svako ima svoju slobodu da misli i navija za koga hoće.:osmeh:

Jadni mi kad nas Duško uhvati sad :sjasi:


Ja lično nisam optimista što se tiče meča Holandije i Španije....biće tu pre zatvorena i tvrđa igra.

Što se tiče naše reprezentacije,tu je već sve odavno rečeno u kvalifikacijama...a tek remi protiv tamo neke Paname i pobeda na mišiće protiv Jamajke....sramota,a po igračima trebamo imati najjaču odbranu na svetu od svih timova. (Kolarov,Nastasić,Ivanović,Subotić).Svi oni sjajno igraju,dok ne obuču nacionalni dres...
 
Poslednja izmena:
:osmeh:
10373758_626195934143683_5213033277460520830_n.jpg
 
Danas malo gledao kvote u kladionici, najvise sansi za prvaka daju brazilu, argentini, nemackoj i spaniji. Zatim sledi 10 ak timova sa manjim sansama, kvote oko 30, i svi ostali daleko ispod. Najmanje sanse ima da osvoji kostarika, kvota 2500.

Mislim da uplatim nesto na neki tim iz ove druge grupe, koliko da mi bude zanimljivije prvenstvo.
 
Danas malo gledao kvote u kladionici, najvise sansi za prvaka daju brazilu, argentini, nemackoj i spaniji. Zatim sledi 10 ak timova sa manjim sansama, kvote oko 30, i svi ostali daleko ispod. Najmanje sanse ima da osvoji kostarika, kvota 2500.

Mislim da uplatim nesto na neki tim iz ove druge grupe, koliko da mi bude zanimljivije prvenstvo.
Na primer:Holandija,Francuska,Urugvaj....
 
Od fudbala,ovo niko ne komentarise.
http://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2014&mm=06&dd=13&nav_id=860397

Po meni najlepsu kosarku igraju OKC i strasno me podsecaju na Sacramento kingse,sa Divcem i Pedjom u postavi,ali i OKC danas i kingsi onda,igraju bez odbrane.
Zna se da odbrana je kljuc pobede.,a Popovic forsira,skoro pa granitnu odbranu.
1937092115539a763f73c12399589178_orig.jpg

Lebron je vrhunski igrac,ali jednostavno ne moze sve sam.
 
Citat od matijas311: " tekst zbog neprimernosti obrisan".


Ovakve zastrašujuće misli ne sme imati nijedan normalan čovek!!!Strašno,gde su moderatori???
Zbog jednog penala želeti toliku nesreću nekome a uz to još se pozivati na Boga???Stvarno slučaj za posmatranje!
 
Poslednja izmena od urednika:
Evo evo moderatora,taman na vreme da se dovede tema u red:bravo:

Od ovih najfavorizovanijih ekipa po kladionicama nekako mi je najgladnija trofeja Argentina.

Za mrvicu jača od ostalih mi je Španija,ali to ne mora ništa da znači.Oni već rekosmo večeras imamo jakog protivnika,selekciju Holandije.

Jedna Brazilka od danas,očigledno simpatizerka Ronalda:

navijacica-ronalda-foto-reuters-1402661223-514967.jpg
 
Nazad
Vrh