SPORT-Opšta tema

Bez obzira na sve čestitam Partizanu na pobedi i jedini krivac za poraz Zvezde i pored fenomenalne igre i jednih i drugih je onaj NADUVANI kreten bajković.Svojevremeno sam i sam bio golman ali ono je samoživi naduvani KRETEN.Znao sam odma da će da primi gol iz slobodnog kada sam video kako je postavio zid i gde se postavio.I kod drugog gola je isključivi krivac on jer ne prati igru i loptu nego čeka da odbrana radi njegov posao ,ovim ne umanjujem uspeh partizana ali sam realan,i kao zvezdaš kažem da zvezda neće osvojiti titulu Golmanu partizana česitke na hladnokrvnosti i dobroj proceni.:ppozdrav:

Zasto Bajka sad optuzivati da je glavni krivac? Tesko se tu brane obe lopte. Sta reci za sutere penala. Mlako , neodgovorno,nedopustivo. Pa Ninkovicu je golman uhvatio zivu loptu. Da li oni gledaju kako se po evropi sutiraju penali? Raspali je brate pa nek se golman misli.
 
Bajkovic je odbarnio zicer na pocetku meca,nama niko nije kriv sto nismo vodili 3-1 na poluvremenu.pobedio partizan bio bolji za nijansu,tutula je bliza nama mi moramo da izgubimo jednu i opet smo prvi,ovo je pirova pobeda a i mi smo prosle sezone pobedili u devedesetom Kadu,ali bez rezultatskog znacaja.treba dobiti rad i Slobodu.partizan ima Spartak,Cukaricki,Vozdovac nece im biti lako
 
Poslednja izmena od urednika:
Tesko cemo mi to stici sa ovakvom igrom. Sada smo ushiceni posle pobede u derbiju a zaboravili smo poraz od Napretka. Ne moze jednu utakmicu igrati dobro a drugu lose. Posle pobede nad Jagodinom sam pisao o mnogo stvorenih sansi a samo dve iskoriscene. Posle svake 100% prokockane sanse obicno ide kazna. Padne se psiihicki i kazna sledi. Tako je bili i u derbiju, 2 promasena penala za osam minuta igre ali Zvezda je smogla snage da se vrati u igru. Mrdja je klasa od fudbalera, iznudio je dva penala a mali kiks odbrane Partizana je pretvorio u gol. Koliko samo malo prostora treba tom coveku da postigne gol. Lazovic je od velike zelje izgoreo u derbiju i zvezdin trener ga je trebao ranije zamenuti pa bi derbi bio jos interesantniji.
 
Dule,cestitam na pobedi,takodje i svim navijacima Partizana.Partizan je vise zeleo tu pobedu,vise su izgarali na terenu i to se na kraju isplatilo.Sto se tice Zvezde,najiskusniji su najvise podbacili (Ninkovic i Mijailiovic).Takodje je i trener Stojanovic pokazao da nema autoritet nad igracima jer penale izvode igraci po sopstvenoj volji i odabiru...Svaki iole ozbiljan tim ima stalne izvodjace penala a ne da puca onaj koji se prvi do'vati do lopte.Milijas je kod Radomira Antica u reprezentaciji izvodio penale i to dosta uspesno (100%) a ovde sutira Mijailovic kome je uza specijalnost da trci i da loptu "dzigne" sto dalje od svog gola.....Nista mi tu ije jasno :sta:U svakom slucaju ima jos 4 kola do kraja prvenstva,pa ko je bolji neka ga i osvoji.:ppozdrav:
 
Sinoć je Old Traford ovacijama ispratio našeg sugrađanina Nemanju Vidića. To treba doživeti. Svaka čast Nemanja.
 
Eeee veceras je finale kupa, valjda ce vosa pehar poneti u NS.

- - - - - - - - - -

Cestitam fudbalerima, upravi i navijacima vose na osvojenom kupu.:bravo:
 
@belgrade red star

Vosi kup, Zvezdi titula, Partizanu... pobeda u derbiju.:haha:
 
Poslednja izmena:
Veceras Sloboda- C.Zvezda.Bice pun stadion i Uzice Delija. Kroz Bajinu Basu je proslo sila autobusa i automobila,sto iz Republike Srpske,sto iz podrinja (loznica,Mali Zvornik ,Ljubovija itd,itd...)Samo da ne bude nekog s.anja.....ima dosta pijanih.....:sta::ppozdrav:
 
JOs jedna pobeda i titulaaa... U cetvrtak svi na Marakanu.

- - - - - - - - - -

Vaterpolistima i svim navijacima Crvene Zvezde cestitam na osvojenoj tituli. SVI na Marakanu.
 
zvezda-radnicki-vaterpolo-181.jpg


Vucic na pinku izjavio da bih bio zadovoljan kada bi se za godinu ipo uradilo nesto po pitanju privatizacije klubova .


13998243263366.jpg
Siti sampion ,Srbija do Tokija .
 
Poslednja izmena od urednika:
Zbog stvarno nedolicnog obracanja urednistvu od strane clana "belgrade red star" bicu prinudjen da zakljucam temu. Da ne bi bilo da to radim iz navijackih strasti pusticu da tema radi do kraja fudbalskog prvenstva. Necu tolerisati nedolicne postove na racun drugih a licne frustracije svako neka leci na klupskom sajtu a ne ovde.
 
Poslednja izmena:
A jasam lepo pisao da ove dve teme netreba spajati, ostavite im Dule njihovu pa nek tamo komentarišu šta im je volja.
 
A jasam lepo pisao da ove dve teme netreba spajati, ostavite im Dule njihovu pa nek tamo komentarišu šta im je volja.

Ako ostavim "Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU" sa istim pravom bi i drugi mogli da otvore temu za svoje klubove, zamisli koliko bi takvih tema moglo da bude na poljoprivrednom forumu. Ili isto pravo za sve ili nikome. Ja u kafani imam devet strana tema i dosta mi je, a i te teme treba spajati posto ima jako puno srodnih. Oni strastveniji navijaci neka svoje zesce navijanje iskazu na njima omiljenom klupskom sajtu a ovde posle zavrsetka ove fudbalske sezone moci ce samo uopsteno da pisu o sportu bez zescih navijackih strasti za svoje omiljene klubove. Pisace se u skladu sa naslovom teme, pa makar tema otisla i na petu stranu kafane.
 
Poslednja izmena:
Zbog stvarno nedolicnog obracanja urednistvu od strane clana "belgrade red star" bicu prinudjen da zakljucam temu. Da ne bi bilo da to radim iz navijackih strasti pusticu da tema radi do kraja fudbalskog prvenstva. Necu tolerisati nedolicne postove na racun drugih a licne frustracije svako neka leci na klupskom sajtu a ne ovde.

Ne znam do kakvog je konkretno sukoba doslo, ali tema je takva ako nema strasti nema ni sporta, a samim tim ni navijanja. E sad sto Zvezdasi dominiraju u temi to je odraz stanja i brojnosti populacije koja navija za taj klub. Partizanovci i to malo sto ih ima nisu trenutno raspolozeni za dijalog sto je i razumljivo. Po meni bilo bi steta da se tema ugasi.
 
Nazad
Vrh