SPORT-Opšta tema

Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Nista ja ne osporavam, i slazem se da je sobzirom na danasnju situaciju u fudbalu u Srbiji uci u LS veliki uspeh. Ali isto tako LS igraju i Zilina, Bate Borisov, Apoel, Debrecin,Kluz ... Cinjenica je da Zvezda prolazi kroz najvecu krizu od osnivanja, ali ipak je to klub koji ima ogromnu armiju navijaca i ogroman potencijal u tom smislu i nikad se ne moze porediti sa vestackim klubovima tipa Kluz koji ima 200 navijaca a igra ligu sampiona zato sto je to nekom milioneru iz Rumunije trenutno zanimljivo. Mislim da ce regulisanjem vlasnistva Zvezde i Partizana stvari doci na svoje mesto u Evropskim okvirima zato sto je prosto prirodno da klubovi koji imaju preko milion navijaca pocnu da normalno funkcionisu... Isto tako mislim da i navijaci Partizana ne treba da se zadovolje i da progutaju pricu svog rukovodstva kako je samo vazno uci u LS, jer eto Zvezda ne moze.. Posle onih Den Tane, Miskovica i Spasojevica dobro je da je igraliste jos uvek na svom mestu...
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

~ 2010 ~ Football: Red Star [0 - 1] PARTIZAN...Volleyball: Red Star [1 - 3] PARTIZAN...Handball: Red Star [26 - 29] PARTIZAN...Bowling: Red Star [2 - 6] PARTIZAN...Basketball: PARTIZAN [99 - 68] Red Star...Waterpolo: Red Star (don't have team)...Hockey: Red Star (don't have team) :D
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

dzabe,ZVEZDA JE ZVEZDA :ppozdrav: ::namigivanje::


kombajner je napisao(la):
~ 2010 ~ Football: Red Star [0 - 1] PARTIZAN...Volleyball: Red Star [1 - 3] PARTIZAN...Handball: Red Star [26 - 29] PARTIZAN...Bowling: Red Star [2 - 6] PARTIZAN...Basketball: PARTIZAN [99 - 68] Red Star...Waterpolo: Red Star (don't have team)...Hockey: Red Star (don't have team) :D
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

dipl.seljanka je napisao(la):
dzabe,ZVEZDA JE ZVEZDA :ppozdrav: ::namigivanje::


kombajner je napisao(la):
~ 2010 ~ Football: Red Star [0 - 1] PARTIZAN...Volleyball: Red Star [1 - 3] PARTIZAN...Handball: Red Star [26 - 29] PARTIZAN...Bowling: Red Star [2 - 6] PARTIZAN...Basketball: PARTIZAN [99 - 68] Red Star...Waterpolo: Red Star (don't have team)...Hockey: Red Star (don't have team) :D
Pa nema sta bas se vidi :D
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Ljubav si mi jedina
ti si moja sudbina
bilo da si prva ili da si zadnja
volecu te uvek ja...
ale ale zvezda le...

Imas mnogo manje osvojenih titula
medjusobni susreti su strasna razlika
stadion ti prima manje i vec svako zna
imas kompleks od nas cigana...
Osnovan si posle Zvezde picko grobarska
predsednik ti bio FRANJO TUDJMAN USTASA
ima vas i mnogo manje, jasno je ko dan
TI SI SAMO MALI partizan

DUSMANI HOCE DA NAS UNISTE I DA TE PRODAJU
ALI IM NECE POCI ZA RUKOM JER ONI NE ZNAJU
NA SEVERU SVI SU TVOJI SINOVI
ZVEZDO BEZ TEBE NE MOGU ZIVETI...
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

mozete samo da pevate i da se nadate da ce vam to zatisje pred buru proci za neku godinu ali tesko...
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Dali vi imate pametnija posla?? Svi timovi u Srbiji igraju k'o da su seoski!! Za koga da navijas, kad ne mozes da opravdas pare date za ulaznicu time da si barem odgledao pravu borbu??!! Sve su to lezi-lebovici i lenstine, navijao sam i ja nekad! Davno to bese! Nema se vise za koga!!!
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

toshiba je napisao(la):
Dali vi imate pametnija posla?? Svi timovi u Srbiji igraju k'o da su seoski!! Za koga da navijas, kad ne mozes da opravdas pare date za ulaznicu time da si barem odgledao pravu borbu??!! Sve su to lezi-lebovici i lenstine, navijao sam i ja nekad! Davno to bese! Nema se vise za koga!!!

ne srdi se tol`ko :nono: pa to mi onako , da se opustimo ::namigivanje:: jer je skoro sve u zemlji Srbiji -,,ni za ku... nije ,, sta nam drugo ostaje nego da se secamo i zezamo dok ne pukne nedje pa kom obojci kom opanci :haha: :ppozdrav:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Bilo kako bilo, ostace zauvek zapisano da je CRVENA ZVEZDA bila PRVAK SVETA U FUDBALU.... Jednostavno, vrh vrhova, bilo sta da se desi u buducnosti i da se sad desava to nam niko nikad ne moze oduzeti i ne moze IZBRISATI sa pehara Lige sampiona ime RED STAR BELGRADE.... Ono je tu upisano i ostace tu dok je sveta i veka... Ja ne poricem da je veliki uspeh sto u ligi sampiona igraju Rumunski Kluz i Beogradski partizan, ali nikad ne mogu dostici slavu Steaue i Crvene Zvezde koji su bili na krovu Evrope i Sveta.. Zilina, Bate borisov i ostala sranja. Pa uzmimo primer Rubina iz kazanja koji je dvostruki uzastopni prvak Rusije, on je ipak jedan obican Rubin, klub bez tradicije i Evropskog trofeja za razliku od Spartaka i Cska iz Moskve... Liverpul nije bio prvak Engleske 19 godina, ali svi u svetu znaju da je 10 puta veci klub od Chelsija... Moze Mancester siti da bude deset puta prvak Engleske, ali svi znaju da je jedan Mancester a to je MANCESTER JUNAJTED... Jos jednom zelim da naglasim da ne omalovazavam to sto je partizan iskoristio to sto je Zvezda OCAJNA poslednjih godina, zasluzeno ima bolje rezultate, ali velicina kluba NISU REZULTATI. Najvece bogatstvo svakog kluba su navijaci i ISTORIJA... Kako objasniti da partizan igra ligu sampiona, trostruki uzastopni prvak drzave, ima bolji tim, finansiski stabilniji, a na njegove utakmice u prvenstvu dodje 2.000 ljudi, a ZVEZDA se muci sa svima, redovno igra ocajno ali na stadion i dalje dolazi po 15.000 navijaca... U sustini nikad mi nece biti jasna teznja navijaca partizana za poredjenjem sa ZVEZDOM. Nikad mi nije bilo jasno zasto navijaci partizana kada igraju protiv stranog kluba pevaju " sisaj zvezdo". Zasto je taj kompleks ili sta vec u njihovim glavama...
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

rbjt38.jpg

Post je spojen: [time]1290538930[/time]
_________________________________________________
neverujem da ce iko od grobara doziveti ovo nije vazno ucestvovati vec osvjiti
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Kazem ja da nasi klubovi nisu za van Srbije :nono: bruka :udri: ja sam inace zvezdas ali batalio strast prema njima!
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l-tN56w6ed0[/youtube] :D :D :D :D :D
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

OPET


Njima ovo preslo u naviku :haha:
Sta li ce tek biti u Londonu sad kada je arsenal ugrozen?
 
Nazad
Vrh