SPORT-Opšta tema

Ala je zatego Krstajic reprezentaciju ! Vidi se napredak u odnosu na Muslina. Tecna pas igra,stvaranje sansi , a i stoperi lepo kombinuju. Sve u svemu, tu smo mi negde sa marokancima.... Oni su brzi i tehnicki bolji , ali mi bolje vracamo loptu na svoju polovinu i imamo lepse dresove.
 
Poslednja izmena:
Onog Maksimovića bi izveo posle 20 min igre, Matić Kostić Tadić Ljajić Živković i Milošević totalno razočarali. Činjenica da nam se nepiše dobro bez prave atmosfere nema ni uspeha. Pola igrača su van forme a druga pola ili neigra ili igra u drugoj ligi i šta očekivati.
 
Kakav selektor takva i igra. Neka, opet se pokazalo kako seješ tako ćeš i kositi (žnjeti)! Tužno za nas koji volimo reprezentativne sportove!
 

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/najava-dana-utorak-27-mart-


146da2e14d5349cca1d82d9cf3062875e6154686.jpg
 
Izjednacujuci gol Engleza OFSAJD IZ AVIONA i zbog tog propusta nema sledece runde ali nije video ni glavni sudija a ni pomocnici ali onaj sa zgrade pored stadiona video odlicno
 
Sledeće runde nema zato što smo kući izgubili sa 1:0... I posle te sramne igre niko više nije hteo da dolazi na stadion. I od tada počinje propast smederevskog fudbala. Bilo je još međunarodnih utakmica i onaj Kup ali posle utakmice sa Englezima opala je ona strast koja je vladala u Smederevu a počela je još i dok se nismo plasiraliu prvu B ligu i sanjali o prvoj ligi.... Sećam se još dok se stadion nije napravio da smo propadali kroz daske od montažnih tribinina i da je na brdu iznad terena uvek bilo gledalaca koji su dolazili porodično. Donesu prostirku i suncobran i sednu i gledaju. To su bili dani... i bezvezna instruisana netrpeljivost sa Kragujevčanima....
I bolje je što je fudbal propao u Smederevu. Treba novac uložiti u druge sportove a najviše u atletiku.
Generalno mi nemamo gen za fudbal i nikada nećemo biti uspešni u fudbalu. Bilo je i biće uspeha ali sve je to pre izuzetak koji potvrđuje pravilo.
 
Gol u Smederevu je postignut iz izmisljenog penala a bogatiji klub je morao da prodje dalje a interesovanje za fudbal je opalo zbog nase kriminalne prve lige u kojoj je sve namesteno i opalo je u celoj drzavi a ova mi se posebno dopada DA NE TREBA ULAGATI U FUDBAL NEGO U BAGMINTON,BOCANJE ,ATLETIKU I KLIZANJE NA LEDU a to pricas za grad od 150 000 ljudi znaci cenis da u fudbal ne treba ulagati pa onda treba ulagati u ove vutrase i narkomane ili alkoholicare ili ove sto sede ispred kompijutera ceo dan i nije potrcao u zivotu a mozda treba ulagati i u ove Beogradske pevace sto dodje i za 3 sata pevanja na trgu izuje opstinsku kasu do kraja gde smo mi otisli kao narod imamo mi gen i za fudbal samo treba kvalitetno rukovotstvo i treneri da rade sa mladjim kategorijama i opstina da pomogne malo finansijski i bice i kvaliteta i rezultata
 
Smederevski atletski klub svakog vikenda donese u Smederevo po nekoliko medalja a o smederevskom fudbalu najviše govori ona nameštena utakmica gde su se sklanjali da bi lopta ušla u gol.
Svuda je oko fudbala ono najgore... droga-doping, mafijašenje, huliganština, kurve i starlete... raznorazni menadžeri i kladionice... Ne vidim da deca išta pametno mogu da nauče u fudbalu.... evo primera od sinoć gde je nepravda pobedila sport i veštinu....

Smederevska atletika je imala juniorskog prvaka države na 100m koji je trenirao na tartanskoj stazi od 50m.
I za decu je bolje da se bave bazičnim sportom što jeste atletika koja mnogo bolje utiče na zdravlje i razvoj.

I da, treba ulagati u sport ali nikako u fudbal sve dok se fudbalu ne vrati izvorna veština a ne da deca budu korišćena i prodavana kao stoga na pijaci.
 
Pusti atletiku da se pojave crnci na nekom takmicenju pa da deca ulete u depresiju da izgube samopouzdanje nego u fudbal mora da se ulaze prvaci smo sveta do 17 godina a seniori idu na mundijal znaci gen je vrlo dobar a sada torta sa slagom
 
[video]http://mondo.rs/a1096984/Sport/Kosarka/Buducnost-Crvena-zvezda-cetvrta-utakmica-live-prenos-finale-ABA-lige-2018.html[/video]Covic kaze da je sudjenje necuveno i ogorcen je a ovaj mali Ivanovic kaze da su dobili Zvezdu 5 puta ove sezone pa kome covek sada da poveruje,greota je samo koliko je para ulozeno u drzavni projekat e sad nije receno jesu sudije bile nepristrasne svih 5 puta.Cestitke Djeticima na osvojenom trofeju i mnogo srece u LIGI SAMPIONA
 
Zvezda u kosarci ima bolji tim ali je imala i nekoliko povredjenih igraca i pad forme posle puno evro ligaskih utakmica gde je i blistala ali bila i ocajna , Buducnost je to iskoristili ti 5 puta ,mada je dve utakmice dobila na jednu loptu a jednu na srecu , sudije cas pomazu , cas odmazu
a sto se fudbala tice Zvezda je mogla juce lepo da rasturi Partizan ali je kao i mnogo puta su se zadovoljili samo da pobede, Partizan izuzetno slab ,dal zbog Zvezde ili je tako odigrao ...mrzim taj nas mentalitet , umesto da se utakmica pretvori u spektal...pretvorila se u mrcvarenje i i ruzne slike nasilja
 
Na danasnji dan pre 27 godina dogodio se Bajern iz Minhena, a u Beogradu na nasoj Marakani. Te veceri nebo se otvorilo, a stadion je eksplodirao, a sa njim i svi mi koji smo bili prisutni. U to ime:ppozdrav:::svaka cast::.
 
[video=youtube_share;0nj7apbI7g8]https://youtu.be/0nj7apbI7g8[/video]

Честитке свим звездашима на освојеној титули,
успешна сезона и на домаћој и на евро сцени .
 
Pridruzujem se cestitkama sa zeljom da nam Zvezda donese jos puno radosti jer... Zvezda je zivot sve drugo su sitnice.
 
Nazad
Vrh