SPORT-Opšta tema

Prljavi su svi, nisu samo zvezda i partizan.... Jedina razlika sto igraci jednog i drugog kluba menadzeri jednog i drugog kluba imaju vece sanse da ''uzmu'' dobit jkoja je kudi kamo veca nego li klubovi nizeg ranga.... To rade i Evropski klubovi, ali za razliku od nasih imaju nekih uspeha, pa to pranje para se i ne primecuje toliko.... Kod nas pojacanja koja niko nece dolaze, od kuvara apotekara mesara amatera jbg ko sve nije igrao i opet nulaaaaaa.... Nemojte da se opterecujete tim informacijama, taj nacin poslovanja je postao rutina deo sistema.... Jedina razlika sto neko otkuca nase novinama, pa kada novinari cuju koliko su procerdali a napravi nisu NISTA onda idu na naslovnu stranu...
 
U predhodnom postu nisam pricao o tome ko krade a ko je cist .Postenih nema i to je savrseno prirodno nista cudno tu nije .Ja pricam o tadasnjoj upravi ZVEZDE I PARTIZANA o SKAUTIMA KOJI SU DOVODILI IGRACE dolazili su provereni igraci koji su se prodavali po najacim svetskim ligama .Znaci ulagalo se ali se i uzimalo a sada se NE ULAZE TJ ULAZE SE SAMO NA PAPIRU igrac koji ne vredi vise od 100 000 prikazuje se da je placen milion i po evra.DZAJA je zadnju generaciju prodao u SPANIJU, ENGLESKU, BUNDES LIGU,FRANCUSKU A od tada sva ova boranija ide u Bugarsku,Rumuniju, Gruziju Kinu .AMSTERDAM je najaca fabrika na svetu za prodaju igraca koji dolaze kao jeftino crnacko roblje iz GAJANE I SURINAMA i prodaju ih za ogromne svote novca po najacim klubovima i AJAKS sluzi kao odskocna daska nema obestecenja za prodate fudbalere ovo je bila igra skloniti DZajica i unistiti sve.Sklonjen je i RADOMIR ANTIC I POSLE TOGA NE BUNAR NEGO BUNARCINA.CILJ OPRAVDAVA SRESTVA A KOD NASEG FUDBALA NEPOSTOJI NI CILJ NI SREDSTVA .OFK BEOGRAD je prodao zadnjih desetak godina masu igraca po jakim Evropskim klubovima a nalazi se u BANKROTU a ti fudbaleri nisu bili u partizanu i Zvezdi KAKO TO STA RADE SKAUTI I MENADZERI.SKLONITI DZAJICA A UBACITI NA NJEGOVO MESTO ZVEZDANA TERZICA I OCEKIVATI PROCVAT I PERSPEKTIVU UMESTO STATISTIKE STA JE RADIO DZAJA BOLJE ZVEZDINI SIMPATIZERI DA VODE STATISTIKU STA JE POSLE DZAJE .Ja sam veliki GROBAR ali mi jos nije jasno zasto ZVEZDINI OPRAVDAVAJU HAPSENJE VELIKOG SVECA dali je to uticaj MEDIJA ILI IZOSTANAK LOGIKE ILI SADOMAZOHIZAM
 
Poslednja izmena:
Ovo je Srbija!

15045509887287.jpg
 
Nije glavni, igrač je kao i ostali ali i čovek od koga svi najviše očekujemo, najbolje je rangiran.
Štaviše, odigrao je veoma ispod proseka, uostalom kao i protiv Rusije, ali je na samom kraju konačno proradio i uz Jovića napravio važne poene i učestvovao u izvojevanoj pobedi.
Mora se ponekad i utakmica gledati, a ne samo rekla kazala i širiti mržnju bez imalo nevolje. Mrzitelji svega i svačega su na sreću u manjini.

OVAKO RAZMIŠLJAJU PRAVI SPORTISTI I PRAVI LJUBITELJI SPORTA:
Deo Đorđevićeve ijzave posle utakmice:
"Posebne pohvale zaslužio je Stefan Jović, koga je kao ključnog igrača u ovoj pobedi apostrofirao i kapiten Milan Mačvan.
"Vidite kako se klupske kolege vole", nasmejao se Đorđević i nastavio u ozbiljnijem tonu.
"Prava plejmejkerska utakmica, odigrao je fenomenalno. Pitao me je da li sme da šutira, ja sam mu rekao da može da šutne i pet puta zaredom. Videli ste šta se desilo. Pokazao je odličnu igru, tačno je znao kako treba da igra, izbegli smo sve njihove defanzivne zamke", hvali selektor."

.
 
Poslednja izmena:
Potrebno je ponekad otići dalje od svog sela i videti dalje od svog nosa, kako bi se neke stvari u životu shvatile.
Klub podržavaju navijači a reprezentaciju nacija. Ko ne zna da se raduje uspehu svojih sportista već mrzi i pravi podele, nije mu mesto u sportu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NAJAVA DANA (utorak, 5. septembar): Dan za Orlove...

15045926776290.jpeg
 
Poslednja izmena:
Ima toga i sa druge strane? Ne opravdavam takvo ponasanje, ali ga i ne osudjujem. Igraci treba da su spremni na tako nesto cim odlaze da igraju za tamo neke Nemce, Turke i sl.
 
Očigledno ne razumeš jer si zaslepljen mržnjom, a lepo sam napisao: "Klub podržavaju navijači a reprezentaciju nacija." Ovde su u pitanju navijači jednog kluba i ovakvih slučajeva je gotovo pa svugde u svetu.
Kažem, treba pogledati malo dalje i vidi se svašta. Ja neću postavljati klipove ove vrste i time kvariti meni jednu od omiljenih tema na forumu, a ti samo na YouTube ukucaj "grobari vređaju ..."
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IdemO gledati reprezentaciju i nadam se uživati u dobrom fudbalu i Bože pomozi našoj pobedi ...

R IRSKA-SRBIJA 20:45
(Fudbal, kvalifikacije za Svetsko prvenstvo)

Uzimajući u obzir isključivo takmičarske mečeve Orlovi nisu poraženi na prethodnih sedam utakmica. U zbir Iraca po istom osnovu takođe ulazi sedam mečeva, a stoji i da večerašnji rival Srbije ima tri nerešene utakmice u nizu sa postignuta 0-2 gola po susretu. Od 2008. godine, Srbija je sa Irskom igrala četiri puta. Poslednji kvalifikacioni duel od prošle godine završen je sa 2:2. Od tri prijateljske utakmice pre toga, dve su završene remijem, a jedna pobedom Orlova od 2:1.
 
Pa ti navijaci sto navijaju za klub,sad navijaju za naciju. Nije bitno,necemo da se raspravljamo.:ppozdrav: Imam neki osecaj da ce fudbaleri da odigraju X. I uplatio sam to.
 
Dablin pod nogama, Mundijal u rukama! (VIDEO)


-----------------------------------------------------------
Da ne zanemarimo ni današnju utakmicu košarkaša.
Velika Britanija - Srbija 68:82

15045590178987.jpg


- - - - - - - - - -

Imam neki osecaj da ce fudbaleri da odigraju X. I uplatio sam to.
Možda je i najviše bila očekivana nula, međutim mene je nekako vukla dvojka, ali pošto sam mnogo puta padao zbog onog "patriotski", odustao sam i nisam odigrao ništa.
Inače kvote su bile sledeće: (1=3,15) (x=3,10) (2=2,75)
 
Poslednja izmena:
Bogdan je malo bolji prosečan igrač koji je znao da napravi kikseve u prošlosti. Nije on tu neka zvezda kao što su bili ranije neki igrači kao Bodiroga npr. Dobro je utreniran i izuzetno je disciplinovan i veliki radnik zato je i dobar. Navijam da se dobro pokaže u NBA i tamo će imati svojih 15-20 poena i ako to stalno radi eto njegove i naše sreće.
Inače naša ekipa nije nešto pokazala u grupi kojoj manjka kvalitet. Da nije bilo kiksa Rusa ne bi daleko dogurali ovako nešto možda i može da se uradi. Nisam siguran da imamo kvaliteta za medalju ali medalje i ne uzima suvi kvalitet.
Naravno da želim da osvoje zlato.
Bit ovog posta je da ne letimo u nebo... bez potrebe.
 
Hej, zemljače, pa ustajaćemo noću pa ćemo ga gledati ko Divca i Stojakovića onomad, ako bude dobar. Samo mislim da nije taj kvalitet. Sećate se kad je preuzeo odgovornost protiv Litvanije 2015....
Što opet ne znači da da neće da bude zvezda kao ova dvojica - jer to je samo moje lično mišljenje a i druga su vremena - svako vreme nosi svoj show i svoje zabavljače i publiku koja je uvek tu.
Nije on u Turskoj davao po 50 poena a nije ni bio glavni igrač i Feneru.
Ali svejedno navijam da uspe.
Sad ima priliku da puca protiv Španije ili Francuske ili Hrvatske.... svejedno koja bude u finalu... ako stignemo do finala.
 
Prvo Bogdan nije plej. Drugo, pogresno bi bilo sav teret i odgovornost prebaciti na njega. Nije toliko raznovrstan igrac da bi potezom ili prodorom nesto napravio. Suter jeste, ali cela petorka mora da radi za njega da bi izasao iz bloka ili cak duplog bloka da bi mogao da se digne i sutira. Daleko je od Bodiroge i Drazena.
 
Imamo i sad solidnu ekipu samo im treba više hrabrosti i pozitivnog naboja,a da su samo došli Teodosić i Jokić bili mnogo jaki ,ali se čuvaju za NBA ........nemaju dovoljan velik patriotizam kao Španci, možemo da im zavidimo na tim !
 
Nazad
Vrh