SPORT-Opšta tema

Pa niste se ni vi gospodo grobari nesto culi zadnjih meseci. Kao sto ste osvojili kosarkaski kup i ABA ligu tako cete biti i prvaci u fudbalu. Ako vas pobeda zadovoljava eto vam je pa lecite frustracije. PS. Drago mi je da se neki clanovi javili.
 
Xaaxaxax coci brate nemoj da pricamo o kosarci :osmeh: 11 godina za redom sprdali se sa bedom. :haha:

I molim vas ako moze poraz u derbiju da prodje bez spominjanja vhs kasete iz 91-e.
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa niste se ni vi gospodo grobari nesto culi zadnjih meseci. Kao sto ste osvojili kosarkaski kup i ABA ligu tako cete biti i prvaci u fudbalu. Ako vas pobeda zadovoljava eto vam je pa lecite frustracije. PS. Drago mi je da se neki clanovi javili.
Ako vas nije sramota da bez pobede u derbiju uzmete titulu,eto vam je , ali zapamtite u evropi nema kupovine i kao svake godine u julu na tusiranje pa vi opet pobedjujte razne Radnike,Bačke , Javore.... da nije žalosno bilo bi smešno
 
Uuuuuuu ovo za FMP je genijalno, Big like:osmeh:

Inace nijedan moj prijatelj cigan ne moze da prica o sportu Partizan - Zvezda a da se ne spomene 91 godina. To je neminovno, i to je kao adut sta god da se desi, 91 je amin.:haha:
 
slike.php
[/URL][/IMG]

- - - - - - - - - -

Врло занимљиво
пљује се наш фудбал навелико ,овакав ,онакав
ал кад су победили
измилише са свих страна.
 
Isuviše emocija zbog nekog koji je podigao veliku lovu. Utakmica je išla iz 2 u 2! Pare koje će naša deca i unuci da vraćaju su završili u nečijem privatnom džepu a vi tu pišete ovo... ono.... Manite se fudbala... otimaju nam pare ispred očiju (TV-a).... Vrlo brzo ste zaboravili milione evra koje ta dva kluba i danas duguju....
 
Trebali smo se radovati i prošli derbi ali nismo jer je vama dozvoljeno da igrate i meter iza linije. Nije ni naša ekipa nešto naročito ali za vas smo institucija.
 
Nazad
Vrh