SPORT-Opšta tema

Sada meni dodje da napisem sta je UEFA, a brisao sam i ispravljao postove drugih clanova slicne sadrzine.::jako_besan::
 
Koliko si jak i mocan broj ljudi koje poznajes ucine ti zivot ili laksim ili tezim, ovog puta za Totenham je lakse :) Tako je i u zivotu, sto si jaci to je teze da te uniste...
 
I to je evropska pravda i demokratija.::samo bes::::samo bes::::samo bes::::samo bes::::samo bes::Takvi su u svemu.Para vrti gde burgija nece.Nasi klubovi im ne donose puno para,pa im treba uzeti na kazne.Englezi su Englezi.Od njih zive.::lose::
 
I kod nas u Srbiji para vrti gde burgija nece, vise ne mozes ni u WC ako nemas para i veze, a kod nas nema "evropske pravde i demokratije". Od sporta ostade samo rekreativni sport, profesionalni sport je otisao izvan sportskih vrednosti.
 
Poslednja izmena:
Raspad je kompletnog sistema u sportu tuto finito.... Cekam da klecnu vatrpolisti i to ce biti poslednji pozdrav sporta iz Srbije, dicili smo se djokovicem ivanovicevom jankovicevom itd, a nismo pravili zamene za njih, tako je i u ostalim sportovima, jesu oni dobri svi, sve naj naj, ali su dobri kao pojedinci bas kao fudbaleri, bas kao kosarkasi, bas kao rukometasi/ce, to je ocekivano bilo, i zao mi je sto su prosle kroz to, ovo je samo pocetak propasti.... Dzabe se riba koprca na obali kada vode nema...
 
DOBRODOSLI U ZEMLJU SAMPIONA :osmeh: , nije bas tako crno mi smo trenutno sportska velesila neracunajuci fudbal ,sad sta ce biti za 10 god ko ziv ko mrtav ,vaterpolisti broj 1 u svetu ,kosarkasi,odbojkasi u proseku uvek medju prvima ,rukomet bljesne ponekad , TENIS ... ima nade za nas ...

- - - - - - - - - -

Mi trenutno nismo svesni koliki je uspeh broj 1 u tenisu ,jedna mala Srbija doduse koja ce biti velika:osmeh: ima najboljeg na svetu pored svih Americko evropskih snobova...o tome ce pricati i nasi potomci za 500 god. kako je Srbin osvojio svet... http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/32/Кошарка/1775482/Четворо+Срба+међу+најбољима+у+Европи.html
 
Poslednja izmena:
http://www.naslovi.net/rd/12725532
milicic-kik-boks-01-poster-.jpg
 
Svaka cast Djokovicu, Moniki, Ani, Jeleni, ali zasluge pripadaju iskljucivo njima i njihovim porodicama. U nekim drugim sportovima drzava je ipak kolko tolko sponzorisala ali ove ljude nikada!
 
E moj Milicicu bu....o. Silne silne milione zaradio u americi i genije se udruzi u ime srpstva sa srbinom i on ga finansijski unisti opeljesio ga je kao poslednju b....u. Sada covek promociju trazi preko kik-boksa.... Dala baba gros da udje u kolo, sada daje dva da izadje al nece da moze
 
Postovani gospodine belgrade za razliku od vas ja mislim da nije samo srbin osvojio svet nego drzavljanin Srbije,uostalom ako vam je lakse tako madjarica je vec davno osvojila svet a to nikakve veze nema sa Srbijom ni onda kao ni sada.Kolega peet je dobro napisao porodice su uz veliko odricanje i zaduzivanje ostvarile cilj.Zastava se sad koristi za slikanje i nista vise.Sta mislite zasto je gospodin Seles napustio Srbiju,a posle su i drzavljanstvo promenili.Ne odobravam sve te poteze ali ne bih voleo da sam onda bio na njihovom mestu.Tako kolega da isticanje samo jedne nacije pa makar i u sportu nije dobro.Pozdrav.
 
Da slazem se, Seles i jos mnogo ljudi je zbog politike i zelje odredenih ljudi da imaju preko noci celu Srbiju moralo da pobegne odavde, da sam ja tako prosao, isto bih uradio sto i seles i ostali, jos bih dodao razlog zbog koga ne bih nikada vezao uspeh za drzavu i to bih ponovio svaki put kada bi me pitali... Nasi politicari sve koriste da bi dosli do promocije! I ne samo Seles, evo Dejan Stankovic porodica zivi u Italiji, Predrag Mijatovic- Spanija, evo Kosarka: Divac Los Angeles, Stojakovic-Cikago, Paspalj-Grcka, Miljkovic(odbojkas) Italija... Ana Ivanovic izjavila da nezeli da zivi u ovoj zemlji, Dragana Dzajic takodje isto, Novak Djokovic, Pa uzmite nasu estradu, jednostavno je dali su poruku mi imali izbor i izabrali a oni koji nisu mogli neka im bog pomogne
 
Milicic Rebraca i jos neki zajedno usli u neki biznis sa nekim srbinom u Cikagu i ovaj ih dobro ojadio.
Posto je kolega putin u neku ruku rekao: Daj prestani da lazes evo teksta pa citajte:
https://www.google.rs/url?sa=t&rct=...eSTA0yzqBtN6k4GGiwIcbGg&bvm=bv.82001339,d.d24

Ima jos mnooogo tekstova na sta su sve pukli, ali nije toliko vazno cinjenica je da niko od njih se nije vratio majci Srbiji!! Nego je svoje najmilije poslao medju normalan svet a ne ovde u Srbiju!
 
Poslednja izmena:
Ekonomija i sport su vrlo povezani tako da za mrvice koje sport dobije rezultati su vrhunski .Sto se tice tenisera potpuno se slazem da je to njihova licna zasluga ali oni poticu iz ove zemlje i smatraju se srpskim sportistima . Postovani gospodine Rale ako bih uzeli npr. fudbalsku reprezentaciju Svajcarske za koju igra veliki broj Albanaca i drugih nacija , da li se posle nihove pobede kaze pobedilo 5 Svajcaraca,3 Albanca itd. ne kaze se pobedili Svajcarci , da li se na OI kada neka po nacionalnosti Kenijka koja ima Americko drzavljanstvo i trci za SAD kaze pobeda Kenijke ili pobeda Americke atleticarke. Zaci kad kazu neki tamo pobeda Srba nije pobeda etnickih Srba vec svakog drzavljanina Srbije bez obzira na nacionalnost . Nije vazno gde ko zivi ,pa taj Divac je igrao za svoju zemlju i borio se kao lav i to je patriotizam .
 
Ma slazem se da nije vazno ko gde zivi, ali hocu da kazem koliko je losa situacija u ovoj zemlji da cak sportisti izbegavaju da zive ovde... Neko ko ima novca stanova bukvalno sve sto mu treba nece da zivi u ovoj zemlji, ajde da je jedan ili dvojica, ali svaki skoro 90 % njih ne zeli da zivi u ovoj zemlji, pa nisu onda oni problem nego sistem te zemlje...
 
Milicic Rebraca i jos neki zajedno usli u neki biznis sa nekim srbinom u Cikagu i ovaj ih dobro ojadio.
Posto je kolega putin u neku ruku rekao: Daj prestani da lazes evo teksta pa citajte:
https://www.google.rs/url?sa=t&rct=...eSTA0yzqBtN6k4GGiwIcbGg&bvm=bv.82001339,d.d24

Ima jos mnooogo tekstova na sta su sve pukli, ali nije toliko vazno cinjenica je da niko od njih se nije vratio majci Srbiji!! Nego je svoje najmilije poslao medju normalan svet a ne ovde u Srbiju!


Starija generacija je imala tu aferu, Milicic nije bio medju njima.
 
Nazad
Vrh