Sortiment pšenice

Odg: Sortiment psenice

zzivica je napisao(la):
ja sam narucio apac i treba da stigne ali neznam cenu,najbolja je sorta na svetu.
ja san cuo da semena Apaca ide samo 150 kg na hektar to mi nesto malo i da li je tacno?
 
Odg: Sortiment psenice

Mislim da je preterana fama dignuta oko tog Apača. Gledao sam je ove godine na jednoj parceli 100m od moje njive i ništa naročito nisam video kod nje. :sta:
 
Odg: Sortiment psenice

neznam dal je neko vec pisao,al da napisem . Svrno sam danas u prodajni centar "NS seme" cene semenske psenice 21.46din a sorte u ponudi su im:Renesansa,Pobeda,Rusija,Ljiljana i Dragana kolko se secam
 
Odg: Sortiment psenice

Danas sam dobio dispoziciju da preuzmem 3t simonide /kompezacija sa Agrocoopom/ po 16,5 din/kg
 
Odg: Sortiment psenice

Za sve one koji su zainteresovani za APACHE, evo par informacija: na oko i nije nesto posebno, ali su prinosi u 2008. godini bili izmedju 7 i 8,5 t/ha. Optimalna setvena norma je 170-200 kg/ha zavisno od kvaliteta pripreme i rokova setve. Cena u veleprodaji je 28,50din/kg.
Svi koji su zainteresovani mogu se javiti na telefon: 021 6350 780.

Post je spojen: [time]1253691537[/time]
_________________________________________________
Napomena: 28,50 + PDV. Tj. cena sa PDV-om 30.78 din/kg.



ja volim cvece iz cvecare-online
 
Odg: Sortiment psenice

ja juce kupio Draganu po 19 din u Agrocopu imaju jos rapsodiju, pobedu i evropu po istoj ceni
 
Odg: Sortiment psenice

konacno sam nabavio semensku psenicu sorte APACHE ,pre nekoliko dana sam kupio 250kg ceni od 32din/kg i to u nasoj poljoapoteci, i videcemo kad je posejemo koliko ce da rodi na leto,
sve sam vec spremio za setvu zita na 2kj ali je sve suvo i treba moliti boga da posalje jednu dobru kisu :kisa: pa da bacim jos petnaestice i da spremim sa spremacem i moze odmah da se seje :ppozdrav:
33tjwgl.jpg
 
Odg: Sortiment psenice

Jos jedna informacija, po ceni od 30,78 din/kg, APACHE mogu da kupe svi registrovani poljoprivrednici direktno od mene. Bitno je da imaju registarski broj gazdinstva ili, pib.
 
Odg: Sortiment psenice

Mili, hajde se ti nama lepo najpre predstavi, pa da onda pričamo o trgovini.

Gde je vršena dorada tog semena što prodaješ?
 
Odg: Sortiment psenice

Seme APACHE se doradjuje u Srbiji u par doradnih centara: Titel, Kikinda, Banatsko Karadjordjevo, Ruma, Batajnica.
 
Odg: Sortiment psenice

narucio neki balaton da probam . kazu bolji od apaca tj. tolerantniji na susu
kazu za apac da kad ga vidis na oko los da losijeg nema , a curi zito iz kombajna ko ludo.
ko ga je imao prosle godine ostavio je seme za sebe
 
Nazad
Vrh