Soja 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moram za koji dan obici da vidim cene i kod drugih, ali je kod ovog gdje je isao komso nema puno zajebavanja i najblizi nam je. Samo ti izmeri vlagu i pare odma na ruke. Imam i bimal ovde ali je tamo zajebano, moram se provlaciti kroz sela i mala naselja zato sto je maltene u centru grada...
 
Ma znam, isao sam jednom i nikad vise. Ali im je ubola lokacija da nije mogla bolja, imaju prugu, plovnu rijeku Savu i sada najavljuju neki auto put.
 
Da li zna neko gde ima da se nabavi desikant (znam da je zabranjen) posto mi jedan deo njive nece sazreti o svetom Nikoli, a drugi odavno zreo.
 
Jel se vec zna konacna cena za soju? Ns-agro ing nesto spominju 78 din

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Kakva su vasa iskustva ostavio sam soju u dzambo vrece za seme oko 800kg. U 1 dzambo vrecu sa 14,6% vlage dali moze da ima neki problem do setve. Vlaga mi je visoka nisam mogao vise da cekam

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Kakva su vasa iskustva ostavio sam soju u dzambo vrece za seme oko 800kg. U 1 dzambo vrecu sa 14,6% vlage dali moze da ima neki problem do setve. Vlaga mi je visoka nisam mogao vise da cekam

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
Dobro si uradio, za seme bi i trebalo da ima malo vecu vlagu.Nece joj nista biti.

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Каква су вам искуства са касном жетвом Соје имам око три јутра која је јака а рода има...фора је у томе што треба да радим Кукуруз немам времена да је чекам.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh