Soja 2017

100 %trijumf, nije sav takav ,jedno 10% a generalno ima neke šanse uz ovu kišu da dogura do 1t po kj.Nije baš podgoreo ali je nekako tanak,pati za vodom.
 
Evo malo bolje da vidiš sutuaciju. 2 duž jedno 200m od DTD.Realno nisam video bolju u blizini.Ja je tu forsiram vec godinama,mislim da je ova 4 ili 5 i nikad nije izdala ali nije bila ni među boljim .
6171a8fb250725e4eebc950db0b16ee8.jpg
a763b54d197eda9bbaa20f44773eeae4.jpg
98d36eebb9facb8927c6d675878c24a0.jpg
5b44b016eb8d8222276d5e1686ab164e.jpg


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Evo kako to izgleda kod mene. Setva na 40cm. Sorta stara Aura, xy selekcija. Valjevka je u slicnom stanju.Prva slika je od pre 3 nedelje a u medjuvremenu je jos dosta izrasla.
viewer.php
[/URL][/IMG]
Ostalo je od pre 3 dana, a ova stabljika je visoka koliko je i sirina haume na Mercedesu 190 :osmeh:
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
Ova kisa joj prija samo tako. Steta sto me na 2 hektara zeza ambrozija i tu ce biti duplo manje roda...
----------------------
Los mi uploader pa slike ne izgledaju bas najbolje
 
Evo kako to izgleda kod mene. Setva na 40cm. Sorta stara Aura, xy selekcija. Valjevka je u slicnom stanju.Prva slika je od pre 3 nedelje a u medjuvremenu je jos dosta izrasla.
viewer.php
[/URL][/IMG]
Ostalo je od pre 3 dana, a ova stabljika je visoka koliko je i sirina haume na Mercedesu 190 :osmeh:
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
Ova kisa joj prija samo tako. Steta sto me na 2 hektara zeza ambrozija i tu ce biti duplo manje roda...
----------------------
Los mi uploader pa slike ne izgledaju bas najbolje
U sirku nema roda u ambroziji bude roda.Ja sam jedne godine imao 22 metra soje na arendi a nije se videla od ambrozije.Nisam znao da je tako prljava zemja pa se zajebao i posejao soju.Tri puta je špartao tako da je ambrozija bila samo u redovima.


Poslato sa HUAWEI Y560-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Izgleda da ga ima puno ali nije toliko strasno (mozda vama jeste). Ambrozija zaklopi celu soju a sirak izraste u visinu. Pisao sam da sam imao problema i nisam uspeo da poprskam pre nicanja, sto je i dovelo do navale korova
 
U poslednjih par dana svaka druga soja se zakorovila ovde kod, izgleda su ove kišice najviše pogodovale korovu.
Da li na ovu bedu vredi oprskati soju pred žetvu totalom ili reglanom ko ima korova? Mislim, da ne ode i ono malo soje što ima

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh