Slobodna diskusija o traktorima

Bez ljutnje,ali ja mislim da gresis,ali ajde da cujemo i ostale :ppozdrav:
 
Jel moze neko da mi da informaciju gde mogu da nadjem cene novih traktora, tj da li postoji neki sajt gde postoji cenovnik svih proizvodjaca traktora ?? :)
Hvala unapred :D
 
Zetor definitivno iako ima mtz prednju vucu to mu neigra veliku ulogu u oranju pa cak i u nakvasenoj i mokroj zemlji bolje zetor prolazi od mtz ne znam zasto ali tako je u to sam se uverio licno..

Ja sam mislio da si se licno uverio u slucaju ZETOR8011 VS IMT577DV.Ali izgleda da je bio i slucaj ZETOR8011 VS MTZ820.Jeli jel ores ti kad po suvom?
 
Ima jaci je belarus npr. 82 ks sa duplom vucom, ali ne cini ga dupla jacim vec sto mu je non-stop ukljucena blokada a iskljucu je se na savijanje tockova od 5 stepeni i moze montaza duplih zadnjih tockova. Tako da je on za oranje najbolji.
 
Nisam znao gdje da postavim ovo pitanje pa ću ovdje. Koliki pritisak može da postigne vazdušni kompresor od traktora 542 u barima? Mislim na kompresor za duvanje guma.
 
Sigurnosni ventil je postavljen na 5,5 bar-a..JA ti ne bih preporucio da ga cackas, mada moze i to lako da se uradi pomocu onog vijka sto je iznad prikljucka za crevo
 
Na ovo se moram nadovezati ne znam za zetora 7011 ali znam da zetor 7711 duplo brze ore od zetora 8011 barem ovog sto sam ja imao ali 7711 i 7011 su noviji tipovi zetora sada trenutno imam 12011 zetora tako da ovu diskusiju ovde i zatvaram ko se seca ja sam se ranije uklucio u ovu diskusiju i zapoceo usporedbe zetora 8011 sa ostalim traktorima i jos bi se vako javno zahvalio Tiboru jer je covek od reci a takvog coveka naravno treba ceniti i takodje nas dogovor i ja moram ispostovati sto cu i uraditi naravno.
 
Nazad
Vrh