Slobodna diskusija o traktorima

Kod nas ovdje zapadne pun kamion sa drvima i dode komsija sa zetorom 7745 i ni maknut ga nije mogo....samo poskakuje (traktor je na tvrdom putu),otkace i poslije zovnu drugog sa masejom 3060....potego je kamion da nije ni proklizo....vjerujem da je tezi od zetora pa zato
 
Kod nas ovdje zapadne pun kamion sa drvima i dode komsija sa zetorom 7745 i ni maknut ga nije mogo....samo poskakuje (traktor je na tvrdom putu),otkace i poslije zovnu drugog sa masejom 3060....potego je kamion da nije ni proklizo....vjerujem da je tezi od zetora pa zato

A kako onda Zetor odvuče one Maseye i onog većeg i onog manjeg?
 
ŠOFER koji zna odabrati ispravan stupanje prenosa i pravilan tlak u gumama. Nije sve u traktoru nikad bilo nit će bit, treba imati malo i u glavi a ne samo GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS ko većina šumskih radnika "to tako mora..."
 
ŠOFER koji zna odabrati ispravan stupanje prenosa i pravilan tlak u gumama. Nije sve u traktoru nikad bilo nit će bit, treba imati malo i u glavi a ne samo GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS ko većina šumskih radnika "to tako mora..."
I plus težina traktora /i raspored težine/, gume /tvrdoća i stanje/ i mesto kačenja
 
https://m.kupujemprodajem.com/ursus-tegovi-57005943-oglas.htm#mhs0-1518721000851
Nadjo ove tegove za traktor i razmisljam da narucim. Zanima me jel neko slucajno mozda iz Koceljeve ili okoline? Malo ocena ima prodavac, a poznato je da su tamo prevaranti pa da ne prodjem kao kolega Zombi.
Aco, za sta ces te tegove, po meni je bolje napred staviti, ursuzove felne su i ovako "slabe"?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Po meni nisu bas ni povoljni, ja bih porobao vodu u gume.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh