Slobodna diskusija o traktorima

Daj bilo kojoj neki zapadni traktror od 100 000+ eur htece ih dosta.Udobnije nego u kolima.
U danasnje vreme ribe znaju i koliko traktori vrede ne samo kola :)
Sve se bojim da bi se ova sa snimka snimala na fergusonu :):)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Daj bilo kojoj neki zapadni traktror od 100 000+ eur htece ih dosta.Udobnije nego u kolima.
U danasnje vreme ribe znaju i koliko traktori vrede ne samo kola :)
Sve se bojim da bi se ova sa snimka snimala na fergusonu :):)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
Šta fali fergusonu i to bez kabine.Leti milina,vetrić ćarlija,miris polja se oseti,dišeš punim plućima.Zavisi sve od suvozača.Da sedne pored mene na moj 539 sigurno da bi joj se svidelo.
 
Šta fali fergusonu i to bez kabine.Leti milina,vetrić ćarlija,miris polja se oseti,dišeš punim plućima.Zavisi sve od suvozača.Da sedne pored mene na moj 539 sigurno da bi joj se svidelo.


Kabriolet varijanta se podrazumeva. :osmeh: Izvinjavam se za :off_topic:


imt-de-luks.jpg
 
Jeste,severna irska..odgledao sce snimke grassmena..odlicni snimci..donkey najbolji traktor..(j d 4755 cini mi se)..pogledajte i sami ima tu jos koja lepa cura..
 
Jel moze pomoc kako ispustiti vodu iz bloka motora na Tafe-u 42?
Ispustio sam iz hladnjaka ali mislim da je jos dosta vode ostalo u sistemu.
 
Znas li Montoja koliko se krecu dupli razvodnici ko sto je u ovoj sedmici? Ima li tog u Rumi? Kod mene nema pa nema.
 
Druze bas ti hvala, pronasao si mi najlepsi traktor u oglasima.Taj traktor sam pazario i bio spreman da idem da ga probam pazarim i kupim.Eeeeeeeee kad sam pitao dali moze da mi prenese traktor kaze da je jos na predhodnog vlasnika i da mora da se ide u BT. I ja sam odustao.Mozda se cujem s njim za koji dan,pa ako ga je preneo na sebe ili sta ja znam ako moze da mi on prenese traktor rado bi kupio ovaj traktor.
 
Nazad
Vrh