Slobodna diskusija o traktorima

Sapatnice tandem prikolicu nikako bez naletne rude, ne znam kakve se trenutno nove nude ali polovne svabice znam da se mogu naci dobre i kvalitetne su prikolice, mi imamo jednu vec vise od 10god, korisna nosivost 1600kg, njena masa 400kg.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nisam bio bas skoro na ovom sajtu tj.poljoinfo..clan sam nekoliko godina...veliki pozdrav svima..evo da. Se ukljucim i ja...imam 5 traktora 539 bk.539sk 558sk rakovica60 sk.i mf 130 bk..sada smo nabavili i jedan ursus c335 sk......oznake sk .( sa kab.) .....bk.(bez.kab)..dali neko poseduje ili imao iskustva sa tim malim ursusom ...iskustva itd...ovom gume lose motor solidan...
Добар мали тракторчић у класи фергусона, окретан и спретан за површинске послове. Наравно може и да оре са једном браздом или две мање. Мали потрошач, декомпресор за лакше паљење, редукторе на задњим точковима, хидраулика добра мада оће по некада да зеза али када се уради нема проблема после са њом. Мењач са три споре и три брзе све на једној полуги. Мотор са два клипа и 35 кс. Све у свему добар трактор.
 
Гледао сам без налетне руде и система кочења. Стоји све то али свеједно ми из разлога што не јурцам а ауто је тежак 1800 кг. Кад није однело југа а стално у претовару неће ни овога. Ако буде баш баш лове онда није немогуће да буде нека са већом носивости.
 
Evo jedna tandemka bez naletne rude, sa dve knott torzione osovine, smeštene ispod šasije. Malo je viša prikolica iz tog razloga, ali ona sa izbačenim točkovima sa strane mi se ne svidja jer je nesto šira, a kod nas loši putevi, bankine pogotovo, pa da se prilikom mimoilaženja ne prevrne.
ff59792367954c9dbafc5df83f4aa81f.jpg
 
Poslednja izmena:
Оваква не одговара због утовара, мада зар није то све исто када је приколица у трагу са аутомобилом? Оваква је широка барем 150 цм, товарни простор. Ове са избаченим точковима су 133-135 цм ширина товарног простора.
 
Интересује ме највише за превоз стоке. Има и половних али људи траже 80-90% цене нове приколице а х година старе. Тригано 2ц250 ~ 2000€ утоварна рампа, арњеви и церада. Ако товариш 20-25 прасади треба простора, још ако возиш 30-40+ километара треба узети и то у обзир.
Jai mam trigano vec 7 godina ,zadovoljan sam jedini problem moze biti milicija zbog pretovara jer je 750 kg nosivost inace 1500 kg bez problema nosi.osovine su atestirane n 1400 kg nosivosti svaka....
1f20142c23f629e56d2f2373621ad866.jpg


Sent from my SM-S901B using Tapatalk
 
Nazad
Vrh