slike kunica- zeceva






D
eki nije bas pogodno pisati pos za postom. Pise u pravila foruma
 
Poslednja izmena od urednika:
Na svu srecu jos uvek radi, sto se tice slika to su slike sa pocetka moga poslica sa kunicima sad to mnogo bolje izgleda....
 
Dobar ti je ovaj "podni sistem".Svidjaju mi se ove hranilice za seno a iskoristio si i zivinarsku hranilicu za koncentrat,funkcionalno nema sta;samo je teze za odrzavanje.
Cudo nisi nastavio sa kavezima,koliko vidim imao si mesta a lakse je hocu reci mislim da je bolje resenje.
 


Evo jos jedna slika sa podnog gajenja
]

Deki moram da te pitam jel ides to ovoj tankom gredici kad im cistis ili hranis.:haha:
Nisam mogao da odolim.

E i reci mi nesto kako ti svi zive ovako u simbiozi kod mene neka gospoda svako hoce svoj licni smestaj nece nista da dele samo oce da se tepaju.
 
Jesu kupljenisu proizvdjac okolina Bajmok, trebalobi da narucin jos neke kaveze sa kotilicama ali jos uvek razmisljam evo mozes da pogledas sliku od kaveza....



image hosting jpeg
 
Dobri su ovo kavezi,ali moje misljenje je da kavezi za kocenje i tov treba da budu odvojeni a ovde gornji za tov a donji za priplod.(ako se ne varam).
 
@zima , Ovaj kavez jos nije kuplje to mi je prodavac poslao sa koim ja saradjujem ili saradjivo......, sto se tice cene tu jos neznam tacno koliko bi me izasao ovaj kavez jer ipak zavisi od moje porudzbine
nije ista cena za jedan kavez i recimo 5 ili vise.
Sto se tice kavez je sa kotilicama samo sto nije stavljene kotilice i gore i dole.
Cak i raspon izmedju boksova recimo meni je prevelik treba mi manji raspon da bi smestio sto vise baterija....
 
Nisam dobro video,mislio sam da u gornjem redu ima vise pregrada i da mu je druga namena.Bez obzira i da je tako dobri su to jest. imao sam ovakve kaveze ali jedan sprat za priplod a tri sprata za tov(odvojeno).
Kaveze sa kotilicama mozes pregraditi na pola (mislim da otvor za kotilicu odgovara i za hranilicu)i tu stavljati zenke koje su na "cekanju"samo treba predvideti dve poilice.
Imas li sliku iz drugog ugla,nekako mi ta kotilica uska.
 
Poslednja izmena:
Kavez je sjajan.Nije uska kotilica cini mi se da je 30*30 ako se ne varam a i ne treba veca.Samo me zanima da li se i gornji box otvara odozgo tj. da li se sa zecicama "radi" odozgo i koliko je visok kavez.Ja sam planirao da napravim takve kaveze samo me zanimaju dimenzije.Cini mi se da je velicina box-a 40*50*36?
 
@DEKI
Samo bar otprilike cenu za jedan kavaz kao sto je na slici mozes i na pp ako nezelis ovde da pises
 
Nazad
Vrh