Setvospremači

Ja sam pravio sam, na 10cm da budu s opruge, ides prvi red pa na 10cm drugi pa sve tako... ja sam tako uatimovao na 3 reda
 
Krenes odnazad zadnje opruge su naj istrurenije,pa treci red,drugi pa prvi,mislim ides ka sredini,tako da ti se moze desiti da nemas isto na prvom i zadnjem redu,na pvim je moguce da ces imati 2 manje,no tako treba zbog propusne moci.
 
Pretpostavio sam da tako treba,ali nisam mogao da isprobam.U ponedeljak kupio opruge na vasaru,jedva ih doneo do auta kroz guzvu i kad sam stigao kuci vidim da mi nisu dali one zabice sto idu na flah. Zvao sam posle u Adu,priznaju da nisu spakovali i trebalo bi danas da su poslali brzom postom.Da je sve bilo kako treba,danas bi bio ofarban...
Malo sam nestrpljiv,pa zato pitam za taj raspored...

- - - - - - - - - -

A za flah od 12 mm sam morao da idem u Beograd.Nasao na jednom mestu,a i oni porucili iz Novog Sada...
 
75aacf75d279957cf811fc60c4189334.jpg


7715aaae97d5302c754a3782df5e5805.jpg

I mi se prinovili...
 
Ширина 3.60 цена 1500€, машина је 2007год, нигде савијена и човек тврди да су му ово прве мотичице....
 
Pojela ih zemlja:haha: Ove godine će ko kanda najbolja alatka za pripremu biti kemridž valjak, pre i posle setve.Zemljak kako se pripremilo za repu?
 
Svuda je ista situacija zato kažem valjak će biti glavno oruđe za predstojeću setvu...
 
I kod mene ovih lepih dana pored toliko posla u večernjim satima malo se našlo vremena ra restauraciju već odbačenog krša . Mislim da sada liči na nešto , od početnog stanja do finiša. Svaki šraf novi i dodane mazalice na rotore gdeje nova plastična biksna.
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Nazad
Vrh