Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Jbg. Pogledaj prospekt. To ti je to sa obrtajima u jednu i drugu stranu! Jedna strana poz druga negativ


Gogi
 
I kolega de je tu sad pozitiv i negativ ? Smer okretanja kardana je uvek u istom pravcu koliko se vidi.
Ali bravo za Tebe imas 5 bambija jer si i sam pronasao i priznao sebi da postoji roto gruber.
 
Sve je to rotodrljaca ali je Amazone dodao naziv rotogruber jer je jaci i ima obrnut smer alata! Svi ostali proizvadjaci imaju ime rotodrljaca! To sto ja mog rusa zovem lambordzini je slicno.

hvala za opomenu
 
Него гоги, ја те бе нисам разумео када си рекао да ти треба трактор од 120+кс за сејалице од 2500кг...Па јесул те сејалице тешке преко 2т или си ти погрешио, па си хтео да напишеш за сејалице захвата 2500мм или ти 2,5м са РД ти требају трактори од 120+кс?!
 
Него гоги, ја те бе нисам разумео када си рекао да ти треба трактор од 120+кс за сејалице од 2500кг...Па јесул те сејалице тешке преко 2т или си ти погрешио, па си хтео да напишеш за сејалице захвата 2500мм или ти 2,5м са РД ти требају трактори од 120+кс?!



Mislio sam na 3m. Sejalice znaju biti preko 850kg a rotoDRLJACA 2000Kg plus seme ihaha
 
Ето, ја се интересујем, јер све ово са чиме радимо је свирање к...у...

Контактирао сам неке људе са ино-форума, јевропејских, не ових балканских, изнео им моју причу. Препоручили ми модел Амазоне АД302+КЕ 302 или неку новију верзију и комбинацију, до 3м и РД да буде КЕ специјал, никако супер јер треба јачи трактро. А опет то све зависи кол'ко ћу бити у стању да се опружим и колко ће помоћи комшије, ако буду хтеле...рече ми један швабо, да се не секирам и да ће ми кејсоња без проблема вући ту сејалицу, а познавајући моју земљу у Чалми и како је лако обрађујемо неће му бити тешко да ради са њом, наком приче са њима...

идеално би било када би трактор имао преко 140 коња, јер би онда брже са њом сејао..Овако видећемо шта ће бити, ако је пазарим...

Вероватно да је цена пресудна око интересовања, јер џаба ти РД, ако немаш добру сејалицу, а то све може доста да кошта...
 
Opa ode covek na odmor....

Samo sejalica sa dobrim usevanjem,Agria za sad ide u dobrom smeru,izbacila opruge od baterija i stavila gume,nema da susne.
 
Ovaj sa snimka bi mogao sa setvospremacem od 6m da sredi tu parcelu za 3x manje vremena. Pritom nista slabiju pripremu ne bi imao.
 
Nazad
Vrh