Schlüter

velja imt 540 je napisao(la):
za kolko novaca mozda se nadje jedan od 160ks orijentaciono lepi su i nisu mnogo glomazni sto mi se svidja kolko brazdi vuce
Traktor je toliko dobar,da ko ga ima vrlo retko ga prodaje :cao:
 
Upravo tako kao sto je Bora rekao. Pa ovisno u kakvoj zemlji. Recimo kod mene sa 4x16 bi se igrao s tim plugom. Ovisno u kakvom je stanju. Nadje se za od 6000-8000 eura. Ali jako su rijetki ... Kod mene ima samo jedan. A taj nije u voznom stanju. Nešto mu motor ne valja. Kaze nemoze ga popravit. :sta:
 
ma masina se uvek moze popraviti samo zavisi kolko to kosta
Post je spojen: [time]1288216700[/time]
_________________________________________________
a ako je do motora to se lepo kupi
 
ja trazim slitera od 240ks voleo bih da ga vidim imam tri slitera od 65ks 160ks i 190ks
 
kod mene u dublju ima jedan sliter covek koji ga koristi kaze da je zadovoljan sa njim inace je 170 ks
 
Pa ko je onda brate kad ne znamo za njega, a u blizini. Pozeljno je da neisparavan da ceprkamo po njemu hiruskim zahvatima (kluci + cekic) pa da ozivi
Pozdrav
 
iz kovina je traktor radi u sumi skoro smo mu radili menjac tj.menjali lezajeve ako nije prodat javicu ti sutra 120 konja
 
schlueter_super_ls.jpg
nov schluter
 
Poseduje ji neko schlitera 450 s interesuje me kakvi su traktori sta im je problematicno na sta da se obrati paznja i tako to
 
nije duplak prednje gume su 6.00-19 a zadnje 12.4-32 motor bi trebao da je od 42ks ali je na ovom kod mene od male zastave od 80ks
 
Nazad
Vrh